BIURO PRASOWE

Emerson, 16.04.2009

Emerson Network Power otwiera biuro w Krakowie


Emerson Network Power otworzył z początkiem roku 2009 drugie biuro w Polsce. Nowe biuro handlowe zlokalizowane jest na II piętrze biurowca Colosseum w dzielnicy Ruczaj, w Krakowie. Oddział dostarczy kompleksowe usługi dla Klientów firmy w Południowej Polsce.
Warszawa, 16 kwietnia 2009 - Emerson Network Power, spółka z grupy Emerson (NYSE:EMR) i globalny lider w zapewnianiu ciągłości funkcjonowania systemów o krytycznym znaczeniu dla biznesu (Business-Critical Continuity(tm)) otworzyła biuro w Krakowie. To naturalna konsekwencja dynamicznego rozwoju biznesu firmy w regionie południowej Polski. Dogodna lokalizacja pozwoli rozszerzyć kontakty z obecnymi i przyszłymi Klientami. Nowe biuro ułatwi też organizację spotkań i szkoleń dla wykonawców, projektantów i partnerów serwisowych.

Mariusz Jakubiec, szef nowego biura, od lat współpracuje z największymi graczami w regionie. Co ciekawe, w gronie prestiżowych klientów prócz firm znajdują się także instytucje publiczne i wiodące uniwersytety. Małopolskie biuro Emerson Network Power zrealizowało wdrożenia na uczelniach takich jak Uniwersytet Jagielloński, Akademia Górniczo-Hutnicza, Uniwersytet Śląski, Politechnika Wrocławska oraz Politechnika Lubelska. "Emerson Network Power ma już oficjalne biura w dwóch stolicach Polski, a do naszych Klientów, będziemy mieli jeszcze bliżej", potwierdza z uśmiechem Mariusz Jakubiec, Kierownik Regionalny Działu Sprzedaży Emerson Network Power w Polsce, "Jestem dumny z tego, że polskie uczelnie inwestują w najnowocześniejsze rozwiązania na świecie, i że my jako Emerson Network Power możemy pomagać im w tym procesie".

- Nowe otwarcie na rynek zasilania gwarantowanego i klimatyzacji precyzyjnej w Polsce południowej to istotny krok dla firmy. Poprzez otwarcie biura handlowego chcemy wspierać i być jak najbliżej naszych Klientów. Wydarzenie to, jest dowodem naszej stałej aktywności i silnej pozycji na polskim rynku, ale także ciągłego, konsekwentnego rozwoju Emerson Network Power w Polsce - zapewnia Małgorzata Kasperska, dyrektor zarządzający, członek zarządu w Emerson Network Power.

Adres nowego biura:
ul. Miłkowskiego 3 p.201
30-349 Kraków

Osoba kontaktowa:

Mariusz Jakubiec
Kierownik Regionalny Działu Sprzedaży - Region Południowy
Emerson Network Power Sp. z o.o.
tel/fax. Kraków: (+48 12) 263 76 14
tel/fax. Warszawa: (+48 22) 4589260 / (+48 22) 4589261

***

O Emerson Network Power(tm)
Emerson Network Power, spółka z grupy Emerson (NYSE:EMR), to globalny lider w dziedzinie Business-Critical Continuity(tm) - gwarantowaniu ciągłości funkcjonowania systemów o krytycznym znaczeniu dla przedsiębiorstw. Od sieci wysokiego napięcia po układy scalone systemów telekomunikacyjnych, przez centra danych, sprzęt medyczny i instalacje przemysłowe, Emerson Network Power zapewnia innowacyjne rozwiązania i doświadczenie w zakresie zasilania prądem stałym i zmiennym, klimatyzację precyzyjną, wbudowane systemy komputerowe i zasilania, zintegrowane szafy i obudowy, przełączanie zasilania oraz sterowanie, monitorowanie i komunikację. Inżynierowie serwisowi firmy Emerson Network Power zapewniają globalne wsparcie wszystkich oferowanych rozwiązań. Usługi i produkty Liebert zasilania, klimatyzacji i monitoringu oznaczają efektywność bez kompromisów - Efficiency Without CompromiseTM - i pozwalają Klientom Emerson Network Power optymalizować infrastrukturę ich centrów danych przez obniżenie kosztów i zapewnienie wysokiego poziomu dostępności. Więcej informacji na stronie: www.liebert.com , www.emersonnetworkpower.com oraz www.eu.emersonnetworkpower.com .O Emerson(tm)
Emerson (NYSE:EMR), z siedzibą w St. Louis (Missouri, USA), jest globalnym liderem w dostarczaniu rozwiązań łączących technologię i inżynierię zapewniającym klientom innowacyjne rozwiązania w ramach swoich dywizji: network power, process management, industrial automation, climate technologies, appliance and tools. Sprzedaż w roku finansowym 2009 wyniosła 20,9 miliarda dolarów. Emerson sklasyfikowano na 94 pozycji na liście 500 największych amerykańskich firm magazynu Fortune. Więcej informacji: www.Emerson.com


Więcej informacji:

Partner of Promotion
Katarzyna Głowacka

tel.: +48 22 858 74 58 wew. 47