BIURO PRASOWE

Xerox, 26.03.2009

Nowy Channel Marketing Manager w Xerox Polska


WARSZAWA, 26.03.2009 r. - Xerox Polska z przyjemnością informuje, że od listopada 2008 roku stanowisko Channel Marketing Mangera zajmuje Katarzyna Ostrowska. Jest ona odpowiedzialna m.in. za wdrożenie długoterminowego programu lojalnościowego dla partnerów handlowych - Xerox Xtra Club, tworzenie wizerunku firmy Xerox na rynku poprzez kształtowanie polityki marketingowej i promocyjnej oraz koordynowanie akcji marketingowych z partnerami handlowymi i dystrybutorami produktów i usług oferowanych przez Xerox.
Katarzyna Ostrowska przeszła do Xerox Polska z Fujitsu Siemens Computers, gdzie przez ostatnie cztery lata zajmowała się prowadzeniem działań marketingowych na rynku businessowym, a także programem lojalnościowym, monitorowaniem rynku, prognozowaniem trendów oraz działaniami public relations na rynku kanałowym.

***

Informacje o firmie Xerox Polska

Więcej informacji o firmie Xerox na stronie: http://www.xerox.com Komentarze oraz perspektywy dla przemysłu poligraficznego mogą Państwo znaleźć na stronie http://www.xerox.com/blogs lub http://www.xerox.com/podcasts.

Xerox(r), Xerox oraz element graficzny w kształcie kuli są własnością Xerox Corporation i mogą być zastrzeżone.

Kontakt dla mediów:

Marta Kwapisz,
Partner of Promotion,
22 858 74 58 #42,