BIURO PRASOWE

Emerson, 17.03.2009

Emerson Network Power zaprasza na Forum Wentylacja 2009


Warszawa [17 marca 2009] - Eksperci Emerson Network Power, spółki należącej do koncernu Emerson (NYSE:EMR), światowego lidera w dziedzinie Business-Critical Continuity(tm), zapraszają w dniach 18-19 marca partnerów, inwestorów oraz przedstawicieli mediów do odwiedzin stoiska firmy podczas Forum Wentylacja 2009.
Tegoroczne forum odbędzie się w Centrum Kongresowym Gromada, na ulicy 17 stycznia 32 w Warszawie.

To jedyne takie wydarzenie. Forum Wentylacja 2009 i Salon Klimatyzacja 2009 obejmą programem wszystkie najbardziej aktualne zagadnienia, innowacje i problemy a także zgromadzą znakomitą większość liczących się wystawców branży wentylacyjnej i klimatyzacyjnej w Polsce.

Na forum nie zabraknie ekspertów Emerson Network Power. Tematem wiodącym obecności Emersona na Forum Wentylacja będzie energooszczędność w data center. Przedstawione zostanie m.in. nowe podejście do zarządzania energią w ramach promowanej przez firmę strategii Energy Logic. Eksperci, opierając się na przykładach z Polski i ze świata, pokażą jak zaoszczędzić do 50% energii w klimatyzowanych obiektach jak serwerownie czy centra przetwarzania danych.

"Jest nam niezmiernie miło zaprosić inwestorów, projektantów i dziennikarzy zainteresowanych energooszczędnymi rozwiązaniami w zakresie klimatyzacji precyzyjnej. Chcemy ponownie, tak jak rok temu, spotkać się i w gronie ekspertów rozmawiać o bieżących zagadnienia związanych z planowaniem i realizacją budowy energooszczędnych systemów klimatyzacji precyzyjnej w centrum danych.", podkreślił Bartosz Biernacki, ekspert ds. klimatyzacji precyzyjnej, Kierownik Regionalny Działu Sprzedaży HPAC w Emerson Network Power.

Ponadto, wszyscy, którzy odwiedzą stoisko numer 115 mają szansę na wygranie nagrody głównej w konkursie Emersona. Nagrodą będzie zasilacz UPS-y renomowanej marki Liebert.

Link do strony wydarzenia:
http://www.forumwentylacja.pl/index.php?symbol=wystawcy.htm&show=605&rok=2009

***

O Emerson Network Power(tm)
Emerson Network Power, spółka z grupy Emerson (NYSE:EMR), to globalny lider w dziedzinie Business-Critical Continuity(tm) - gwarantowaniu ciągłości funkcjonowania systemów o krytycznym znaczeniu dla przedsiębiorstw. Od sieci wysokiego napięcia po układy scalone systemów telekomunikacyjnych, przez centra danych, sprzęt medyczny i instalacje przemysłowe, Emerson Network Power zapewnia innowacyjne rozwiązania i doświadczenie w zakresie zasilania prądem stałym i zmiennym, klimatyzację precyzyjną, wbudowane systemy komputerowe i zasilania, zintegrowane szafy i obudowy, przełączanie zasilania oraz sterowanie, monitorowanie i komunikację. Inżynierowie serwisowi firmy Emerson Network Power zapewniają globalne wsparcie wszystkich oferowanych rozwiązań. Usługi i produkty Liebert zasilania, klimatyzacji i monitoringu oznaczają efektywność bez kompromisów - Efficiency Without CompromiseTM - i pozwalają Klientom Emerson Network Power optymalizować infrastrukturę ich centrów danych przez obniżenie kosztów i zapewnienie wysokiego poziomu dostępności. Więcej informacji na stronie: www.liebert.com , www.emersonnetworkpower.com oraz www.eu.emersonnetworkpower.com .O Emerson(tm)
Emerson (NYSE:EMR), z siedzibą w St. Louis (Missouri, USA), jest globalnym liderem w dostarczaniu rozwiązań łączących technologię i inżynierię zapewniającym klientom innowacyjne rozwiązania w ramach swoich dywizji: network power, process management, industrial automation, climate technologies, appliance and tools. Sprzedaż w roku finansowym 2009 wyniosła 20,9 miliarda dolarów. Emerson sklasyfikowano na 94 pozycji na liście 500 największych amerykańskich firm magazynu Fortune. Więcej informacji: www.Emerson.com


Więcej informacji:

Partner of Promotion
Katarzyna Głowacka

tel.: +48 22 858 74 58 wew. 47