BIURO PRASOWE

Volkswagen Bank, 03.03.2009

Lokata Plus w Volkswagen Bank direct - nawet na 7 proc.!


Mimo kolejnej obniżki stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej, Volkswagen Bank direct nadal oferuje bardzo atrakcyjne oprocentowanie lokat terminowych. Od 3 marca 2009 r. Lokata Plus na okres od 60 do 89 dni daje 7%, w skali roku!
Lokata Plus w Volkswagen Bank direct to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących zyskownych i elastycznych form oszczędzania. W przypadku Lokaty Plus klient może określić czas zdeponowania środków w dowolnej - w przedziale od 30 do 360 - liczbie dni. I tak np. zakładając lokatę na dowolną kwotę powyżej 5 tys. zł, na okres od 60 do 89 dni, oprocentowanie Lokaty Plus wynosi aż 7 proc. i jest stałe w okresie jej trwania. Po zakończeniu lokaty klient ma możliwość wypłaty środków i należnych odsetek na rachunek lub ich dopisania do lokaty oraz jej automatycznego przedłużenia na kolejny okres

- Główną zaletą Lokaty Plus w Volkswagen Bank direct, oprócz jej bezpieczeństwa i elastyczności, jest wysokie oprocentowanie, które wynosi obecnie nawet 7 proc w skali roku - powiedział Jarosław Augustowski, dyrektor Volkswagen Bank direct. - Mimo dynamicznie zmieniającej się sytuacji na rynku nadal oferujemy naszym klientom bardzo zyskowne i bezpieczne formy oszczędzania.

Lokatę Plus w Volkswagen Bank direct klienci mogą założyć przez Internet na stronie www.vwbankdirect.pl/LokataPlus.html lub telefonicznie pod numerem 0 801 16 16 16. Lokata Plus dostępna jest w ramach umowy o prowadzenie rachunku indywidualnego: Konta e-direct lub Plus Konta.

Aktualnie obowiązujące tabele oprocentowania dla wszystkich produktów dostępne są na stronie internetowej www.vwbankdirect.pl.

***

Informacje o Volkswagen Bank Polska S.A.:

Volkswagen Bank Polska został utworzony na początku 1998 roku. Działalność operacyjną rozpoczął 30 lipca 1998 roku, po otrzymaniu licencji bankowej od Narodowego Banku Polskiego. Kapitał zakładowy banku wynosi 54, 5 mln PLN. Volkswagen Bank Polska wchodzi w skład Volkswagen Financial Services AG oraz Kulczyk Pon Investment B.V. Volkswagen Bank Polska posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie finansowania pojazdów na rynku europejskim i specjalizuje się w obsłudze Klientów kupujących samochody na kredyt. Klientami banku, są osoby kupujące na kredyt samochody marek Volkswagen, Audi, SEAT lub Škoda. Więcej informacji: www.vwbank.pl.

Informacje o Volkswagen Bank direct:

Volkswagen Bank direct oferuje usługi bankowości bezpośredniej na polskim rynku od kwietnia 2001 roku. Oferta banku dla Klientów indywidualnych i przedsiębiorców obejmuje m.in. rachunki oszczędnościowe i oszczędnościowo-rozliczeniowe, lokaty terminowe, karty płatnicze, kredyty gotówkowe, fundusze inwestycyjne i ubezpieczenia indywidualne. Kompleksowa obsługa Klientów odbywa się przez Internet i telefon. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii bank gwarantuje Klientom profesjonalną obsługę oraz najwyższy standard bezpieczeństwa wszelkich transakcji. Bank nie ponosi kosztów związanych z zakładaniem i utrzymaniem sieci oddziałów i dzięki temu może zaoferować Klientom wyjątkowo atrakcyjne warunki prowadzenia rachunków.

Od początku działalności Bank przywiązuje dużą wagę do przejrzystej prezentacji oferty i warunków finansowych dla Klientów.

Kontakt dla mediów:

Partner of Promotion
Daniel Woubishet, tel. 22 858 74 58
e-mail:

Volkswagen Bank direct
Ewa Boguszewska, tel. (22) 538 78 71
e-mail: