BIURO PRASOWE

Emerson, 27.02.2009

Emerson Network Power uhonorowany Gazelą Biznesu


Emerson Network Power został wyróżniony prestiżową statuetką Gazeli Biznesu w ramach IX edycji rankingu najbardziej dynamicznych firm w Polsce opracowanego jak co roku przez redakcję Pulsu Biznesu oraz firmę Coface Poland.
Warszawa, 27 lutego 2009 r. - Gazele Biznesu zostały stworzone z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach działających w przejrzysty sposób, a co za tym idzie nie utajniających wyników finansowych. "Gazela to firma, która rozwija się bardzo dynamicznie, a od różnych rynkowych zagrożeń ucieka do przodu. Ranking Gazel Biznesu to lista firm dynamicznych i uczciwych. Najwyższe miejsca zajmują na niej przedsiębiorstwa, które w roku 2007 wykazały największy wzrost obrotów w stosunku do roku 2005 (biorąc pod uwagę wyniki z trzech lat działalności)" - deklarują jurorzy.

Emerson Network Power, spółka z grupy Emerson (NYSE:EMR) i światowy lider w dziedzinie Business-Critical Continuity(tm), osiągnęła w Polsce w roku finansowym 2007 wzrost przychodów oraz obrót będący przepustką do grona zwycięzców rankingu.

"W Emerson Network Power, zakwalifikowanie się do rankingu Pulsu Biznesu i wyróżnienie statuetką Gazeli, traktujemy jako powód do satysfakcji, symbol dobrego standingu spółki oraz potwierdzenie, że firma jest nie tylko silnym ale i transparentnym graczem, o ugruntowanej pozycji na polskim rynku" - powiedziała Małgorzata Kasperska, dyrektor generalny Emerson Network Power.

***

O Emerson Network Power(tm)
Emerson Network Power, spółka z grupy Emerson (NYSE:EMR), to globalny lider w dziedzinie Business-Critical Continuity(tm) - gwarantowaniu ciągłości funkcjonowania systemów o krytycznym znaczeniu dla przedsiębiorstw. Od sieci wysokiego napięcia po układy scalone systemów telekomunikacyjnych, przez centra danych, sprzęt medyczny i instalacje przemysłowe, Emerson Network Power zapewnia innowacyjne rozwiązania i doświadczenie w zakresie zasilania prądem stałym i zmiennym, klimatyzację precyzyjną, wbudowane systemy komputerowe i zasilania, zintegrowane szafy i obudowy, przełączanie zasilania oraz sterowanie, monitorowanie i komunikację. Inżynierowie serwisowi firmy Emerson Network Power zapewniają globalne wsparcie wszystkich oferowanych rozwiązań. Usługi i produkty Liebert zasilania, klimatyzacji i monitoringu oznaczają efektywność bez kompromisów - Efficiency Without CompromiseTM - i pozwalają Klientom Emerson Network Power optymalizować infrastrukturę ich centrów danych przez obniżenie kosztów i zapewnienie wysokiego poziomu dostępności. Więcej informacji na stronie: www.liebert.com , www.emersonnetworkpower.com oraz www.eu.emersonnetworkpower.com .O Emerson(tm)
Emerson (NYSE:EMR), z siedzibą w St. Louis (Missouri, USA), jest globalnym liderem w dostarczaniu rozwiązań łączących technologię i inżynierię zapewniającym klientom innowacyjne rozwiązania w ramach swoich dywizji: network power, process management, industrial automation, climate technologies, appliance and tools. Sprzedaż w roku finansowym 2009 wyniosła 20,9 miliarda dolarów. Emerson sklasyfikowano na 94 pozycji na liście 500 największych amerykańskich firm magazynu Fortune. Więcej informacji: www.Emerson.com


Więcej informacji:

Partner of Promotion
Katarzyna Głowacka

tel.: +48 22 858 74 58 wew. 47