BIURO PRASOWE

Motorola, 04.02.2009

"Mgorna" - laureatka konkursu MOTOROKR STAR odnaleziona!


Dzięki pomocy mediów polska finalistka muzycznego konkursu Motoroli nagra płytę.
Warszawa, 4 lutego 2009 r. - "mgorna", czyli Małgosia z Legnicy zwyciężyła w międzynarodowym konkursie Motoroli (NYSE: MOT) MOTOROKR STAR(tm). Niestety przez dwa tygodnie organizator próbował bezskutecznie skontaktować się z laureatką. Był to warunek przyznania nagrody wokalistce - m.in. kontraktu płytowego. Dopiero, dzięki pomocy mediów, udało się ją znaleźć.

- Próbowaliśmy skontaktować się z Małgosią od dłuższego czasu, niestety cały czas bezskutecznie. Kiedy zostały nam zaledwie dwa dni, poprosiliśmy o pomoc media, które chętnie wsparły nasze poszukiwania. Pod zamieszczonymi w internecie informacjami już po chwili pojawiały się porady od internautów. Jednak w tym przypadku to właśnie radiowy news okazał się najskutecznieszy - koleżanki laureatki usłyszały go na antenie i przekazały wiadomość tacie Małgosi. Okazało się, że finalistka wyjechała na zagraniczne wakacje i nie wiedziała, że zajęła pierwsze miejsce w konkursie - mówi Małgorzata Matusiewicz, Marketing Manager Mobile Devices, Central and Northern Europe.

Małgosia zaśpiewała piosenkę "Alone" (Celin Dion). W nagrodę za najlepsze wykonanie czeka na nią kontrakt płytowy z jedną z wiodących wytwórni nagraniowych*, konsultacje wokalne u Fergie, roczny kontrakt* z Maximum Artist Management i możliwość nagrania utworu napisanego przez Wyclefa Jeana, specjalnie dla MOTOROKR STAR, podczas wycieczki do Nowego Jorku.

*Te kwestie pozostają do indywidualnych ustaleń.

Zwycięskie nagranie można zobaczyć [html]tutaj[/html].

Więcej informacji o konkursie na stronie www.motorokrstar.com/pl

***

Kontakty dla mediów:
Małgorzata Matusiewicz
Motorola
+48 22 606 04 50


Agnieszka Józefowicz
+48 22 858 74 58 wew. 49


MOTOROLA i stylizowane logo M są zarejestrowane w amerykańskim Urzędzie Patentowym i Znaków Towarowych. Znak towarowy Bluetooth należy do jego właścicieli i jest wykorzystywany przez firmę Motorola na podstawie udzielonej licencji. Android, Google, Google Maps, Google Latitude, Google Mail, YouTube, iGoogle, Android Market i Google Talk są znakami towarowymi Google inc. Wszystkie inne nazwy produktów i usług należą do ich odpowiednich właścicieli. © 2009 Motorola, Inc.