BIURO PRASOWE

Emerson, 26.08.2008

Emerson Network Power na zaproszenie firmy Axel Computer weźmie udział w corocznym spotkaniu Klientów w Łebie


Warszawa [26 sierpnia 2008] - Emerson Network Power, spółka należąca do koncernu Emerson (NYSE:EMR), światowy lider w dziedzinie Business-Critical Continuity(tm), na zaproszenie firmy Axel Computer w dniach 13 - 14 września weźmie udział w spotkaniu jej Klientów w Łebie. W wydarzeniu, prócz ekspertów z firmy Emerson wezmą udział przedstawiciele wiodących firm sektora IT takich jak INTEL, Microsoft czy Fujitsu-Siemens.
"Jest nam bardzo miło przyłączyć się do ciekawej inicjatywy i przyjąć zaproszenie naszego partnera, firmy Axel Computer z Gdańska, do udziału w szkoleniach w ekskluzywnym gronie firm liderów rynku informatycznego. Region Północnej Polski jest dla nas bardzo ważny. Po awariach zasilania, które dotknęły wiosną Szczecin i okolice, bezpieczeństwo fizyczne IT wyszło w Polsce na plan pierwszy. Obserwujemy z uwagą wzrost świadomości zagrożenia awariami i anomaliami w przepływie prądu w Polsce. Rośnie też zainteresowanie systemami, które chronią infrastrukturę IT przed tym ryzykiem. Wszystkim zainteresowanym chętnie przedstawimy najnowsze rozwiązania Emerson Network Power w zakresie zasilania gwarantowanego. Rozwiązania niezwykle pomocne na wypadek kolejnych awarii.", podkreślił Cezary Gutowski, ekspert ds. UPS małej mocy, Kierownik Sprzedaży produktów DPG w firmie Emerson Network Power.

"Kolejny raz mamy zaszczyt zaprosić naszych kluczowych Klientów do udziału w odbywającym się tradycyjnie już w Łebie spotkaniu szkoleniowo-integracyjnym. Spotkanie będzie doskonałą okazją do bezpośrednich rozmów, wymiany doświadczeń i nawiązania cennych biznesowych znajomości. Jak co roku nie zabraknie wyjątkowych atrakcji. Nasi goście będą mieli szansę poznać sekret legendarnej bursztynowej komnaty i sprawdzić się podczas przygotowanych specjalnie na tą okazję gier terenowych. Swoją obecność potwierdziło już wielu zeszłorocznych uczestników.", zaznaczył Mariusz Rutkowski, Dyrektor ds. Rozwoju w firmie Axel Computer.

***

O Emerson Network Power(tm)
Emerson Network Power, spółka z grupy Emerson (NYSE:EMR), to globalny lider w dziedzinie Business-Critical Continuity(tm) - gwarantowaniu ciągłości funkcjonowania systemów o krytycznym znaczeniu dla przedsiębiorstw. Od sieci wysokiego napięcia po układy scalone systemów telekomunikacyjnych, przez centra danych, sprzęt medyczny i instalacje przemysłowe, Emerson Network Power zapewnia innowacyjne rozwiązania i doświadczenie w zakresie zasilania prądem stałym i zmiennym, klimatyzację precyzyjną, wbudowane systemy komputerowe i zasilania, zintegrowane szafy i obudowy, przełączanie zasilania oraz sterowanie, monitorowanie i komunikację. Inżynierowie serwisowi firmy Emerson Network Power zapewniają globalne wsparcie wszystkich oferowanych rozwiązań. Usługi i produkty Liebert zasilania, klimatyzacji i monitoringu oznaczają efektywność bez kompromisów - Efficiency Without CompromiseTM - i pozwalają Klientom Emerson Network Power optymalizować infrastrukturę ich centrów danych przez obniżenie kosztów i zapewnienie wysokiego poziomu dostępności. Więcej informacji na stronie: www.liebert.com , www.emersonnetworkpower.com oraz www.eu.emersonnetworkpower.com .O Emerson(tm)
Emerson (NYSE:EMR), z siedzibą w St. Louis (Missouri, USA), jest globalnym liderem w dostarczaniu rozwiązań łączących technologię i inżynierię zapewniającym klientom innowacyjne rozwiązania w ramach swoich dywizji: network power, process management, industrial automation, climate technologies, appliance and tools. Sprzedaż w roku finansowym 2009 wyniosła 20,9 miliarda dolarów. Emerson sklasyfikowano na 94 pozycji na liście 500 największych amerykańskich firm magazynu Fortune. Więcej informacji: www.Emerson.com


Więcej informacji:

Partner of Promotion
Katarzyna Głowacka

tel.: +48 22 858 74 58 wew. 47