BIURO PRASOWE

Electronic Arts, 06.08.2008

Finał Pucharu Polski NFS ProStreet(tm) już dziś!


Setki przejechanych wirtualnych kilometrów, kilkudziesięciu graczy oraz kilka tygodni eliminacji - tak do tej pory przedstawiał się turniej zorganizowany z NFSCup.pl. To wszystko już za nami. Czas poznać najlepszego kierowcę Need for Speed ProStreet!
Rywalizacja jest niezwykle zacięta, a jesteśmy dopiero po eliminacjach. Wszystkich spragnionych wirtualnych wyścigów na najwyższym poziomie zachęcamy do wejścia na stronę telewizji internetowej HeadShot TV, by zobaczyć finał Pucharu Polski! Transmisja z warszawskiego studia rozpocznie się o godzinie 19:00. Będzie to jedyna możliwość podziwiania na żywo wyczynów najlepszych graczy NFS PS w Polsce. Wydarzenie zostanie dodatkowo wzbogacone wywiadami z finalistami, konkursami oraz innymi atrakcji, dlatego jedno jest pewne - nikt z widzów na pewno nie będzie się nudził.

A oto lista dzisiejszych finalistów:
  • Grzegorz "LX|Grzeynick" Kossobudzki
  • Łukasz "PGS|lecho" Leśniewski
  • Rafał "Nadol" Nadolski
  • Krzysztof "Krzych0o" Pastorczyk


Electronic Arts Polska, główny patron Pucharu Polski, ufundował 2 000 zł do podziału między trzech najlepszych, a SteelSeries przekazał dla zwycięzców słuchawki 3H, 4H i 5H v2, mysz IKARI Optical oraz cztery podkładki QcK. Kto wróci z turnieju z tarczą a kto na tarczy? O tym przekonacie się już dzisiaj o godzinie 19:00, oglądając HeadShot TV (www.headshot.pl).
Sponsorami turnieju są: EA Polska, SteelSeries, DESK.PL.

***

Informacje o firmie Electronic Arts
Electronic Arts(tm) jest wiodącym producentem interaktywnego oprogramowania rozrywkowego na świecie. Firma założona w 1982 roku, z powodzeniem tworzy, wydaje i dystrybuuje swoje produkty w wielu krajach, na komputery osobiste, konsole i telefony komórkowe.

Electronic Arts to trzy dywizje, EA SPORTS(tm), EA GAMES(tm) oraz EA PLAY(tm), tworzące gry dla różnych grup fanów. EA SPORTS to tytuły sportowe, takie jak FIFA, NHL(tm), NBA(tm), FIGHT NIGHT(tm), TENNIS. W ofercie EA GAMES(tm) znajdują się m.in. serie NEED FOR SPEED(tm), BATTLEFIELD(tm), MEDAL OF HONOR(tm) czy COMMAND & CONQUER(tm) a także zupełnie nowe produkcje jak MIRRORS EDGE(tm) czy DEAD SPACE(tm). EA PLAY(tm) tworzy i wydaje gry skierowane do masowego odbiorcy, takie jak kultowa seria THE SIMS(tm) czy HARRY POTTER(tm) lub gry na licencji HASBRO.

Więcej informacji na www.ea.pl.

Kontakt dla mediów:

Partner of Promotion
Tomasz Cichocki
Tel. (22) 858 74 58 wew. 51
e-mail:

Partner of Promotion
Filip Straburzyński
Tel. (22) 858 74 58 wew. 44
e-mail: