BIURO PRASOWE

Motorola, 18.08.2008

Nowa osoba w dziale sprzedaży Motoroli


Sylwia Machnik-Kochan wesprze swoim doświadczeniem dział sprzedaży telefonów komórkowych.
Warszawa,18 sierpnia 2008 - od 18 sierpnia Sylwia Machnik-Kochan obejmie stanowisko Key Account Manager - Polska Telefonia Cyfrowa w Motoroli (NYSE: MOT). Do jej głównych obowiązków należeć będzie rozwijanie współpracy z operatorem Era oraz z wszystkimi dystrybutorami współpracującymi z siecią PTC.

Sylwia Machnik-Kochan ma bogate i wieloletnie doświadczenie w różnych dziedzinach biznesu dotyczących zarówno systemów sprzedaży, jak i wielokulturowej współpracy, co jest szczególnie ważne dla firmy oferującej swoje produkty na tak wielu rynkach jak Motorola. W firmie De Care Sp.j. jako Marketing Manager poznała specyfikę pracy z markami wywodzącymi się z różnorodnych, często odległych nam kultur - japońskiej, greckiej, włoskiej - oraz odpowiadała za ich wprowadzenie na polski rynek. Z kolei w VitaDirect, będąc na stanowisku Business Development Manager, kierowała budowaniem systemu sprzedaży detalicznej suplementów diety oraz kosmetyków w Polsce, Czechach i Krajach Bałtyckich.

Wykształcenie zdobyła na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, na Podyplomowych Studiach Menedżerskich Polsko-Amerykańskiego Instytutu Edukacji Menedżerskiej w Lublinie oraz Podyplomowych Studiach Menedżerskich MBA w Szkole Głównej Administracji i Zarządzania.

Jej pasją jest kuchnia etniczna oraz literatura fantasy.

***

Kontakty dla mediów:
Małgorzata Matusiewicz
Motorola
+48 22 606 04 50


Agnieszka Józefowicz
+48 22 858 74 58 wew. 49


MOTOROLA i stylizowane logo M są zarejestrowane w amerykańskim Urzędzie Patentowym i Znaków Towarowych. Znak towarowy Bluetooth należy do jego właścicieli i jest wykorzystywany przez firmę Motorola na podstawie udzielonej licencji. Android, Google, Google Maps, Google Latitude, Google Mail, YouTube, iGoogle, Android Market i Google Talk są znakami towarowymi Google inc. Wszystkie inne nazwy produktów i usług należą do ich odpowiednich właścicieli. © 2009 Motorola, Inc.