BIURO PRASOWE

Electronic Arts, 18.08.2008

Need for Speed(tm) Undercover z gwiazdorską obsadą


Postaw wszystko na jedną kartę! Usiądź za kierownicą i przeniknij do bezwzględnej międzynarodowej organizacji przestępczej.
Kolejna odsłona kultowych wyścigów nadjedzie 18 listopada! Gra Need for Speed Undercover będzie dostępna w wersji dla komputerów PC, telefonów komórkowych oraz konsol PLAYSTATION(r)3, Xbox 360(tm), Wii(tm), PlayStation(r)2, Nintendo DS(tm) i PSP(r) (PlayStation(r)Portable). Tytuł powróci do korzeni serii Need for Speed(tm), oferując widowiskowe pościgi policyjne i najlepsze licencjonowane samochody z całego świata.

- Scenariusz Need for Speed Undercover zrealizowany został w iście hollywoodzkim stylu, aby jak najlepiej oddać atmosferę fikcyjnej metropolii Tri-City - powiedział Bill Harrison, producent wykonawczy. - Dzięki zaangażowaniu przez nas aktorskich talentów światowego formatu, prezentacja fabuły nabierze wyjątkowego wymiaru.

Gwiazdą nadchodzącej produkcji będzie hollywoodzka aktorka Maggie Q. Wcześniej grała m.in. w Mission Impossible III i Szklanej Pułapce 4.0. W Need for Speed Undercover zobaczymy ją w roli ponętnej agentki federalnej Chase Linh, która będzie łącznikiem głównego bohatera, infiltrującego środowisko przestępcze. Przed graczem stanie zadanie rozpracowania tej międzynarodowej gangsterskiej siatki. W tym celu trzeba będzie uczestniczyć w nielegalnych wyścigach i wykonywać inne niebezpieczne misje, prowadząc superszybkie samochody.

- Zawsze byłam fanką gier wyścigowych, więc udział w tworzeniu Need for Speed Undercover uważam za niesamowite przeżycie - dodała Maggie Q. - Ogromne wrażenie zrobiła na mnie technologia, którą wykorzystuje się w trakcie produkcji. Czułam się dokładnie tak, jak na planie hollywoodzkiego filmu. Wprost nie mogę się doczekać premiery gry.

Więcej informacji na temat gry Need for Speed Undercover znajduje się na oficjalnej stronie www.needforspeed.com oraz pod adresem www.ea.pl.

***

Informacje o firmie Electronic Arts
Electronic Arts(tm) jest wiodącym producentem interaktywnego oprogramowania rozrywkowego na świecie. Firma założona w 1982 roku, z powodzeniem tworzy, wydaje i dystrybuuje swoje produkty w wielu krajach, na komputery osobiste, konsole i telefony komórkowe.

Electronic Arts to trzy dywizje, EA SPORTS(tm), EA GAMES(tm) oraz EA PLAY(tm), tworzące gry dla różnych grup fanów. EA SPORTS to tytuły sportowe, takie jak FIFA, NHL(tm), NBA(tm), FIGHT NIGHT(tm), TENNIS. W ofercie EA GAMES(tm) znajdują się m.in. serie NEED FOR SPEED(tm), BATTLEFIELD(tm), MEDAL OF HONOR(tm) czy COMMAND & CONQUER(tm) a także zupełnie nowe produkcje jak MIRRORS EDGE(tm) czy DEAD SPACE(tm). EA PLAY(tm) tworzy i wydaje gry skierowane do masowego odbiorcy, takie jak kultowa seria THE SIMS(tm) czy HARRY POTTER(tm) lub gry na licencji HASBRO.

Więcej informacji na www.ea.pl.

Kontakt dla mediów:

Partner of Promotion
Tomasz Cichocki
Tel. (22) 858 74 58 wew. 51
e-mail:

Partner of Promotion
Filip Straburzyński
Tel. (22) 858 74 58 wew. 44
e-mail: