BIURO PRASOWE

Electronic Arts, 20.08.2008

The Sims(tm) 3 - premiera 20 lutego 2009 roku


Oprócz wersji standardowej do sklepów trafi również wyjątkowa Edycja Kolekcjonerska.
Premiera gry The Sims(tm) 3 odbędzie się 20 lutego 2009 roku! W sprzedaży znajdzie się też limitowana Edycja Kolekcjonerska, która zawierać będzie szereg atrakcyjnych prezentów dla każdego fana serii The Sims. W kolekcjonerskim zestawie poza grą znajdzie się m.in. ekskluzywny pendrive USB. Do tego dojdą specjalne naklejki, wyjątkowy poradnik oraz niedostępny nigdzie indziej włoski samochód sportowy, którym Simy będą mogły jeździć.

- Cieszę się, że już niebawem oddamy w ręce fanów grę The Sims zupełnie nowej generacji - powiedział Rod Humble, szef studia odpowiedzialnego za The Sims. - Kolekcjonerska wersja, sprzedawana równolegle ze standardową, będzie niewątpliwą gratką dla zagorzałych entuzjastów serii.

W The Sims 3 gracz pokieruje losami wyjątkowych postaci w otwartym, tętniącym życiem świecie! Gra inspiruje niezliczonymi możliwościami zabawy i na każdym kroku zaskakuje zupełnie niespodziewanymi sytuacjami. Simy mogą chodzić po ulicach, odwiedzać domy sąsiadów i zwiedzać całą okolicę. Mogą przechadzać się z przyjaciółmi po centrum miasta, zawierać nowe znajomości w parku lub przypadkowo spotykać znajomych na rogu ulicy. Kto wie, co się stanie, jeśli znajdą się we właściwym miejscu o właściwej porze?!

Więcej informacji na temat gry The Sims 3, znajduje się na oficjalnej stronie www.thesims3.com oraz pod adresem www.ea.pl.

***

Informacje o firmie Electronic Arts
Electronic Arts(tm) jest wiodącym producentem interaktywnego oprogramowania rozrywkowego na świecie. Firma założona w 1982 roku, z powodzeniem tworzy, wydaje i dystrybuuje swoje produkty w wielu krajach, na komputery osobiste, konsole i telefony komórkowe.

Electronic Arts to trzy dywizje, EA SPORTS(tm), EA GAMES(tm) oraz EA PLAY(tm), tworzące gry dla różnych grup fanów. EA SPORTS to tytuły sportowe, takie jak FIFA, NHL(tm), NBA(tm), FIGHT NIGHT(tm), TENNIS. W ofercie EA GAMES(tm) znajdują się m.in. serie NEED FOR SPEED(tm), BATTLEFIELD(tm), MEDAL OF HONOR(tm) czy COMMAND & CONQUER(tm) a także zupełnie nowe produkcje jak MIRRORS EDGE(tm) czy DEAD SPACE(tm). EA PLAY(tm) tworzy i wydaje gry skierowane do masowego odbiorcy, takie jak kultowa seria THE SIMS(tm) czy HARRY POTTER(tm) lub gry na licencji HASBRO.

Więcej informacji na www.ea.pl.

Kontakt dla mediów:

Partner of Promotion
Tomasz Cichocki
Tel. (22) 858 74 58 wew. 51
e-mail:

Partner of Promotion
Filip Straburzyński
Tel. (22) 858 74 58 wew. 44
e-mail: