BIURO PRASOWE

Electronic Arts, 20.08.2008

Wyścig rozpocznie się w Need for Speed(tm) Undercover -


Unikaj policji i pokonuj rywali w najbardziej ekscytującej grze wyścigowej tego roku. Premiera Need for Speed Undercover odbędzie się w listopadzie. Nowa gra studia EA Black Box proponuje ryzykowne wyścigi na autostradach, ucieczki przed policją i walkę z innymi kierowcami. Dynamiczną akcję w zawrotnym tempie gwarantować będzie nowa technologia Heroic Driving.
- W grze poczujesz się jak bohater wysokobudżetowego filmu rodem z Hollywood. Gra aktorska, wartka akcja i oszałamiające sceny pościgów - a wszystko to w domowym zaciszu. Nowatorski silnik Heroic Driving daje całkowitą kontrolę nad superszybkimi samochodami i wymaga od graczy, by dali z siebie wszystko - powiedział producent wykonawczy Bill Harrison.

Połączenie oszałamiającej grafiki i fabuły ilustrowanej wysokiej jakości filmami, pozwoli w pełni poczuć klimat bogatego świata gry. Otwarty obszar stanowi ponad 100 kilometrów dróg, wliczając w to ogromne autostrady, na których odbywają się mrożące krew w żyłach pojedynki z rywalami.

Nowy NFS to powrót do korzeni cyklu. Ponadto, Need for Speed Undercover oferuje charakterystyczne dla serii możliwości tuningu, realistyczny model jazdy i wiernie odwzorowujący rzeczywistość system zniszczeń. W grze zasiądziecie za kierownicą najlepszych samochodów na świecie, w tym m.in.: Audi A8, BMW M6 i Lexus IS-F.

Need for Speed Undercover powstaje w studiu Black Box z siedzibą w Vancouver. Europejska premiera odbędzie się 21 listopada.

Gra ukaże się w wersjach na konsole: Xbox 360(tm), PLAYSTATION(r)3, Wii(tm), PlayStation(r)2, Nintendo DS(tm) i PSP(r) (PlayStation(r)Portable), a także na komputery osobiste i telefony komórkowe. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.needforspeed.com i www.ea.pl.

***

Informacje o firmie Electronic Arts
Electronic Arts(tm) jest wiodącym producentem interaktywnego oprogramowania rozrywkowego na świecie. Firma założona w 1982 roku, z powodzeniem tworzy, wydaje i dystrybuuje swoje produkty w wielu krajach, na komputery osobiste, konsole i telefony komórkowe.

Electronic Arts to trzy dywizje, EA SPORTS(tm), EA GAMES(tm) oraz EA PLAY(tm), tworzące gry dla różnych grup fanów. EA SPORTS to tytuły sportowe, takie jak FIFA, NHL(tm), NBA(tm), FIGHT NIGHT(tm), TENNIS. W ofercie EA GAMES(tm) znajdują się m.in. serie NEED FOR SPEED(tm), BATTLEFIELD(tm), MEDAL OF HONOR(tm) czy COMMAND & CONQUER(tm) a także zupełnie nowe produkcje jak MIRRORS EDGE(tm) czy DEAD SPACE(tm). EA PLAY(tm) tworzy i wydaje gry skierowane do masowego odbiorcy, takie jak kultowa seria THE SIMS(tm) czy HARRY POTTER(tm) lub gry na licencji HASBRO.

Więcej informacji na www.ea.pl.

Kontakt dla mediów:

Partner of Promotion
Tomasz Cichocki
Tel. (22) 858 74 58 wew. 51
e-mail:

Partner of Promotion
Filip Straburzyński
Tel. (22) 858 74 58 wew. 44
e-mail: