BIURO PRASOWE

Electronic Arts, 26.06.2008

3, 2, 1, start! Rusza Puchar Polski NFS ProStreet(tm)!


Od 23 czerwca wszyscy zapaleni rajdowcy komputerowi mogą zgłaszać się do udziału w turnieju, którego sponsorami są Electronic Arts Polska oraz SteelSeries. Udział w rozgrywkach jest bezpłatny. Na zwycięzców czekają wartościowe nagrody.
Nie czekaj! Zacznij trening już dziś i przygotuj się do starcia o najbardziej cenne w świecie wirtualnych kierowców trofeum - Puchar Polski NFS ProStreet. Najlepsi rajdowcy mogą liczyć na atrakcyjne nagrody pieniężne, sprzęt komputerowy oraz puchary. Electronic Arts Polska, główny patron turnieju, ufundował 2 000 zł do podziału między trzech najlepszych graczy, a SteelSeries przekazał dla zwycięzców: słuchawki 3H, 4H i 5H v2, mysz IKARI Optical oraz cztery podkładki QcK.

Rozgrywki organizują redaktorzy NFSCup.pl - zespół doświadczonych administratorów, który prowadził już turnieje NFS podczas największych polskich imprez LAN-owych. Gwarantuje on świetną zabawę i sprawny przebieg turnieju, w którym z pewnością wezmą udział najlepsi wirtualni kierowcy w Polsce.

Zgodnie z oczekiwaniami graczy Puchar Polski NFS ProStreet będzie odbywać się zgodnie z zasadami ogłoszonymi przez komitet organizacyjny tegorocznego World Cyber Games. Większość wyścigów zostanie rozegrana za pośrednictwem sieci, na serwerach EA Nation. Już na początku lipca rozpoczną się rozgrywki grupowe. Najlepsza czwórka stoczy finałowe pojedynki na żywo przed kamerami HeadShot TV. Niewątpliwie będzie to niezwykle emocjonujący turniej, rodem z Formuły 1.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Pucharze Polski NFS ProStreet i wygrania cennych nagród zapraszamy do zarejestrowania się na stronie domowej turnieju - www.nfscup.pl.

Sponsorzy turnieju: EA Polska, SteelSeries, DESK.PL

***

Informacje o firmie Electronic Arts
Electronic Arts(tm) jest wiodącym producentem interaktywnego oprogramowania rozrywkowego na świecie. Firma założona w 1982 roku, z powodzeniem tworzy, wydaje i dystrybuuje swoje produkty w wielu krajach, na komputery osobiste, konsole i telefony komórkowe.

Electronic Arts to trzy dywizje, EA SPORTS(tm), EA GAMES(tm) oraz EA PLAY(tm), tworzące gry dla różnych grup fanów. EA SPORTS to tytuły sportowe, takie jak FIFA, NHL(tm), NBA(tm), FIGHT NIGHT(tm), TENNIS. W ofercie EA GAMES(tm) znajdują się m.in. serie NEED FOR SPEED(tm), BATTLEFIELD(tm), MEDAL OF HONOR(tm) czy COMMAND & CONQUER(tm) a także zupełnie nowe produkcje jak MIRRORS EDGE(tm) czy DEAD SPACE(tm). EA PLAY(tm) tworzy i wydaje gry skierowane do masowego odbiorcy, takie jak kultowa seria THE SIMS(tm) czy HARRY POTTER(tm) lub gry na licencji HASBRO.

Więcej informacji na www.ea.pl.

Kontakt dla mediów:

Partner of Promotion
Tomasz Cichocki
Tel. (22) 858 74 58 wew. 51
e-mail:

Partner of Promotion
Filip Straburzyński
Tel. (22) 858 74 58 wew. 44
e-mail: