BIURO PRASOWE

Electronic Arts, 08.07.2008

MySims(tm) również w wersji na PC


Wielki przebój z konsol Wii(tm) i Nintendo DS(tm) wkrótce będzie dostępny dla użytkowników komputerów osobistych.
Popularna gra MySims, należąca do rodziny gier The Sims(tm), dotychczas dostępna jedynie dla posiadaczy konsol Wii i Nintendo DS, już jesienią zostanie rozszerzona o wersję na PC. MySims, w odróżnieniu od edycji konsolowej, będzie bogatsze o tryb zabawy wieloosobowej za pośrednictwem Internetu oraz nowe postacie.

Dzięki MySims użytkownicy komputerów osobistych będą tworzyć własnych bohaterów, budować miasta i eksplorować wirtualny świat gry. Nowe opcje umożliwią również odblokowywanie dodatkowych elementów, modyfikowanie wyglądu postaci, a także nawiązywanie kontaktów towarzyskich z innymi Simami.

Gra będzie posiadała tryb wieloosobowy on line, w którym zagramy np. w chowanego lub berka w większym, nawet ośmioosobowym gronie. Pojawi się także opcja wspólnego wznoszenia budynków oraz wymiany kreacji stworzonych przez graczy z całego świata.

Więcej informacji na temat MySims znajduje się na oficjalnej stronie www.mysims.com oraz pod adresem www.ea.pl.

***

Informacje o firmie Electronic Arts
Electronic Arts(tm) jest wiodącym producentem interaktywnego oprogramowania rozrywkowego na świecie. Firma założona w 1982 roku, z powodzeniem tworzy, wydaje i dystrybuuje swoje produkty w wielu krajach, na komputery osobiste, konsole i telefony komórkowe.

Electronic Arts to trzy dywizje, EA SPORTS(tm), EA GAMES(tm) oraz EA PLAY(tm), tworzące gry dla różnych grup fanów. EA SPORTS to tytuły sportowe, takie jak FIFA, NHL(tm), NBA(tm), FIGHT NIGHT(tm), TENNIS. W ofercie EA GAMES(tm) znajdują się m.in. serie NEED FOR SPEED(tm), BATTLEFIELD(tm), MEDAL OF HONOR(tm) czy COMMAND & CONQUER(tm) a także zupełnie nowe produkcje jak MIRRORS EDGE(tm) czy DEAD SPACE(tm). EA PLAY(tm) tworzy i wydaje gry skierowane do masowego odbiorcy, takie jak kultowa seria THE SIMS(tm) czy HARRY POTTER(tm) lub gry na licencji HASBRO.

Więcej informacji na www.ea.pl.

Kontakt dla mediów:

Partner of Promotion
Tomasz Cichocki
Tel. (22) 858 74 58 wew. 51
e-mail:

Partner of Promotion
Filip Straburzyński
Tel. (22) 858 74 58 wew. 44
e-mail: