BIURO PRASOWE

Braun, 26.06.2008

Videoprzepisy w Multimedialnej Książce Kucharskiej - oglądasz kiedy chcesz, gotujesz kiedy chcesz.


Przeciętna Polka spędza w kuchni, średnio dwie godziny każdego dnia, przygotowując posiłki.* W jaki sposób uniknąć powtarzalności w przygotowywanych potrawach, a jednocześnie codziennie uczyć się kuchennych sztuczek? W jaki sposób zadziwić rodzinę swoimi umiejętnościami? Gdzie znaleźć pomysły na kolację w gronie przyjaciół? Marka Braun zaprasza do pierwszego polskiego serwisu internetowego, gdzie przepisy kuchenne przedstawiono w formie video.
Na stronie www.kuchnia.wp.pl zamieszczone zostały videoprzepisy, czyli kilkuminutowe filmy, które krok po kroku prowadzą nawet największych laików przez kolejne etapy przygotowywania potraw - od tych najprostszych po najbardziej wyrafinowane i skomplikowane. Film jest odtwarzany w dowolnie wybranym momencie. Jeżeli któryś z fragmentów umknął uwadze, w każdej chwili może być zatrzymany lub przewinięty.

Część przepisów w formacie video, specjalnie na prośbę marki Braun - producenta blenderów Multiquick, przygotował szef kuchni jednego z najbardziej znanych warszawskich hoteli - Holiday Inn. Dodatkowo specjalna funkcja dodawania własnych pomysłów na potrawy, pozwala każdemu podzielić się swoim videoprzepisem, a przy okazji wygrać atrakcyjne nagrody.

W serwisie znajdują się także:
  • fotogalerie z przepisami internautów,
  • nauka gotowania dla początkujących w kuchni,
  • sposoby na łatwiejsze, szybsze ale i smaczniejsze gotowanie,
  • porady barmańskie,
  • poradnik dietetyczny "Żyj zdrowo",
  • konkursy.


Jeżeli ktokolwiek chciałby spróbować w swojej kuchni wiosenno-letnich szaleństw kulinarnych, koniecznie powinien odwiedzić pierwszą Multimedialną Książką Kucharską z videoprzepisami, przygotowaną przez markę Braun.

*źródło: OBOP

***

Dodatkowych informacji udziela:

Paulina Lubońska
Senior Account Executive
Partner od Promotion

22 858 74 58 wew. 106

Paulina Żuk
Account Executive
Partner od Promotion

22 858 74 58 wew. 107