BIURO PRASOWE

Electronic Arts, 26.06.2008

Zaprojektuj simowe mieszkanie w stylu IKEA


IKEA w nowych akcesoriach kultowej serii The Sims(tm) 2 od dziś na rynku!
Twoim simowym domkom brakuje szyku i gustownego wnętrza? Nic prostszego! Po gruntownym remoncie simowych łazienek i kuchni, przyszedł czas na urządzenie salonów w popularnym szwedzkim stylu. Puść wodze fantazji, skorzystaj z kilkudziesięciu nowych elementów wyposażenia wnętrz dostępnych w panelu sterowania gry The Sims 2: IKEA urządza dom i zmień otoczenie swoich podopiecznych.

Od dziś, tak charakterystyczne dla IKEA kuliste lampy i kwadratowe, drewniane stoliczki mogą znaleźć się także w simowym świecie. W wirtualnych wnętrzach pojawią się również nowe fotele, stoliki, ciekawe systemy oświetlenia, dekoracje ścienne i inne sprzęty, prosto z półek sklepowych IKEA. A wszystko to w szerokiej palecie kolorystycznej.

Za pomocą nowych akcesoriów The Sims 2: IKEA urządza dom, zaprojektujesz ulubione miejsce swoich Simów w sposób praktyczny i na wysokim poziomie!

Więcej informacji na temat The Sims 2: IKEA urządza dom znajduje się pod adresem www.thesims2.com oraz www.ea.pl.

***

Informacje o firmie Electronic Arts
Electronic Arts(tm) jest wiodącym producentem interaktywnego oprogramowania rozrywkowego na świecie. Firma założona w 1982 roku, z powodzeniem tworzy, wydaje i dystrybuuje swoje produkty w wielu krajach, na komputery osobiste, konsole i telefony komórkowe.

Electronic Arts to trzy dywizje, EA SPORTS(tm), EA GAMES(tm) oraz EA PLAY(tm), tworzące gry dla różnych grup fanów. EA SPORTS to tytuły sportowe, takie jak FIFA, NHL(tm), NBA(tm), FIGHT NIGHT(tm), TENNIS. W ofercie EA GAMES(tm) znajdują się m.in. serie NEED FOR SPEED(tm), BATTLEFIELD(tm), MEDAL OF HONOR(tm) czy COMMAND & CONQUER(tm) a także zupełnie nowe produkcje jak MIRRORS EDGE(tm) czy DEAD SPACE(tm). EA PLAY(tm) tworzy i wydaje gry skierowane do masowego odbiorcy, takie jak kultowa seria THE SIMS(tm) czy HARRY POTTER(tm) lub gry na licencji HASBRO.

Więcej informacji na www.ea.pl.

Kontakt dla mediów:

Partner of Promotion
Tomasz Cichocki
Tel. (22) 858 74 58 wew. 51
e-mail:

Partner of Promotion
Filip Straburzyński
Tel. (22) 858 74 58 wew. 44
e-mail: