BIURO PRASOWE

Electronic Arts, 01.07.2008

Finał konkursu "NEED FOR SPEED(tm) PROSTREET CAR" już 2 sierpnia!


Zakończyły się eliminacje do konkursu "NEED FOR SPEED PROSTREET CAR", w którym fani tuningu mogli zgłosić swoje pojazdy. W szranki organizowanego przez Electronic Arts, wydawcy gry Need for Speed(tm) ProStreet, konkursu stanęło kilkunastu właścicieli stuningowanych samochodów.
Trwający od 1 lutego do 20 czerwca konkurs to zabawa dla każdego fana tuningu. Wystarczyło umieścić na samochodzie logo Need for Speed ProStreet i przesłać jego zdjęcia wraz z dokładnym opisaniem przeprowadzonych w nim zmian. Uczestnicy konkursu poddali tuningowi takie samochody jak: Nissan 350z, Honda CRX, Honda Prelude czy Fiat Coupe. Wszystkie zgłoszone i dopuszczone do konkursu auta charakteryzują się pomysłowymi zmianami i ciekawą stylistyką, co można sprawdzić na stronie konkursowej http://polska.ea.com/nfscar. Z całą pewnością wybór najlepszych wozów będzie niezwykle trudny! Nazwiska zwycięzców poznamy 2 sierpnia podczas XXIII Ogólnopolskiego Zlotu Fanów Volkswagena VW MANIA 2008 w Pruszczu Gdańskim, gdzie będzie można zobaczyć wszystkie auta.

Samochody zgłaszane były w 2 kategoriach: "Tuning amatorski", jeśli modyfikacje zostały wykonane samodzielnie przez właściciela oraz "Tuning profesjonalny", w przypadku aut wystawionych przez firmy i instytucje.


Nagrody przyznawane w kategorii "Tuning amatorski":
I miejsce - 3 000 PLN ufundowane przez Electronic Arts Polska oraz tuning wizualny w firmie AutoR/AGT o wartości 5 000 PLN
II miejsce - system audio (odtwarzacz audio z głośnikami) firmy CLARION
III miejsce - komplet opon ufundowanych przez firmę TOYO

Nagrody przyznawane w kategorii "Tuning profesjonalny":
I miejsce - 3 000 PLN ufundowane przez Electronic Arts Polska oraz kupon na części objęte promocją "Need for Speed" w Inter-Cars TUNING DIVISION o wartości 3 000 PLN
II miejsce - system audio (odtwarzacz audio z głośnikami) firmy CLARION
III miejsce - komplet opon ufundowanych przez firmę TOYO

Partnerami konkursu są: AutoR, AGT, Inter-Cars, CLARION i TOYO.
Projekty zgłoszone do rywalizacji można zobaczyć na stronie: http://polska.ea.com/nfscar.

***

Informacje o firmie Electronic Arts
Electronic Arts(tm) jest wiodącym producentem interaktywnego oprogramowania rozrywkowego na świecie. Firma założona w 1982 roku, z powodzeniem tworzy, wydaje i dystrybuuje swoje produkty w wielu krajach, na komputery osobiste, konsole i telefony komórkowe.

Electronic Arts to trzy dywizje, EA SPORTS(tm), EA GAMES(tm) oraz EA PLAY(tm), tworzące gry dla różnych grup fanów. EA SPORTS to tytuły sportowe, takie jak FIFA, NHL(tm), NBA(tm), FIGHT NIGHT(tm), TENNIS. W ofercie EA GAMES(tm) znajdują się m.in. serie NEED FOR SPEED(tm), BATTLEFIELD(tm), MEDAL OF HONOR(tm) czy COMMAND & CONQUER(tm) a także zupełnie nowe produkcje jak MIRRORS EDGE(tm) czy DEAD SPACE(tm). EA PLAY(tm) tworzy i wydaje gry skierowane do masowego odbiorcy, takie jak kultowa seria THE SIMS(tm) czy HARRY POTTER(tm) lub gry na licencji HASBRO.

Więcej informacji na www.ea.pl.

Kontakt dla mediów:

Partner of Promotion
Tomasz Cichocki
Tel. (22) 858 74 58 wew. 51
e-mail:

Partner of Promotion
Filip Straburzyński
Tel. (22) 858 74 58 wew. 44
e-mail: