BIURO PRASOWE

Lipton Ice Tea, 23.06.2008

Lipton Ice Tea - jedyna tak orzeźwiająca linia mrożonych herbat, pełna dobroczynnych składników


Nowy, świeży i orzeźwiający smak cytryny! Zapach muskanych słońcem brzoskwiń. Oczyszczająca moc zieleni. Energetyzujące działanie czerwieni. Młodość dzięki bieli. Wszystko to można znaleźć, smakując jedynej tak bogatej i różnorodnej linii mrożonych herbat Lipton Ice Tea!
Lipton Ice Tea to najbogatsza na rynku linia mrożonych herbat, z której każdy może wybrać najlepszy dla siebie napój: opartą na nowej, jeszcze bardziej cytrynowej formule Lipton Ice Tea Lemon, brzoskwiniową Lipton Ice Tea Peach, zieloną Lipton Ice Tea Green, czerwoną Lipton Ice Tea Red i wreszcie białą Lipton Ice Tea White.

Lipton Ice Tea to napoje absolutnie naturalne. Specjalny, o zaawansowanej technologii proces produkcji sprawia, iż mrożone herbaty Lipton nie zawierają konserwantów, ani sztucznych barwników.

Mrożone herbaty Lipton Ice Tea to znakomite orzeźwienie w letnie, upalne dni. Oprócz unikatowego smaku, każda z nich stanowi bogate źródło przeciwutleniaczy (AOX), dzięki czemu ich spożywanie dobroczynnie wpływa na organizm. Codziennie ciało człowieka atakowane jest przez wolne rodniki, które powodują groźne w skutkach zmiany w jego funkcjonowaniu. Ich negatywne działanie przyczynia się do powstawania wielu chorób, między innymi nowotworów czy chorób serca. Wolne rodniki przyspieszają również proces starzenia się skóry. Zawarte w Lipton Ice Tea przeciwutleniacze naturalnie wspomagają organizm w walce ze skutkami szkodliwej działalności wolnych rodników. Warto pić Lipton Ice Tea, która pozwala żyć pełnią życia!


Lipton Ice Tea Lemon - nowa formuła, jeszcze bardziej intensywny smak świeżych cytryn

Lipton Ice Tea Lemon to orzeźwiająca, mrożona herbata pełna cytrynowej magii. Dzięki niej, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki można poczuć południowy klimat cytrusowych gajów. Jej wyjątkowy, zawarty w nowej formule intensywny smak, w jednej chwili pozwala przenieść się nawet do najbardziej odległych, ciepłych krain.

Lipton Ice Tea Lemon to cytrusowe orzeźwienie polecane osobom aktywnym i pragnącym korzystać ze wszystkich uroków otaczającego świata. Przygotowana na bazie czarnej herbaty, z intensywną nutą cytryny oferuje świeżość i pełnię doznań. Każdy, kto prowadzi obfite w wyzwania, nowe doświadczenia oraz wrażenia życie z pewnością potrzebuje orzeźwienia. Nocne spotkanie z przyjaciółmi? Zabawa do białego rana? Taniec w świetle księżyca? Długi spacer w upalne, letnie dni? Wszystkie te aktywności, mimo, iż niezwykle przyjemne są również wyczerpujące i wymagają natychmiastowego orzeźwienia, które daje właśnie naturalnie cytrynowa Lipton Ice Tea Lemon.

Lipton Ice Tea Lemon to mrożony napój przygotowany z najwyższej jakości czarnej herbaty. Swoją odświeżającą mocą mroźnego chłodu oraz cytryn pomaga odzyskać dobrą formę, by ciągle żyć pełnią życia i cieszyć się każdym dniem!


Lipton Ice Tea Peach - kiedy chcesz być pełen życia

Każdy doskonale zna świeży, słodki smak aksamitnych brzoskwiń zrywanych prosto z drzewa. Kto raz spróbował ich delikatnego, soczystego miąższu, nie może już o nim zapomnieć. Dla wszystkich, którzy pragną go odnaleźć powstała mrożona herbata Lipton Ice Tea Peach.

Wypoczynek nad morzem to jeden z ulubionych, kobiecych sposobów na umilenie sobie wakacyjnych, urlopowych dni. Prażące słońce, gorący piasek i słona, morska woda dają niezapomniane chwile relaksu. Wspomnienia z wakacji wzbogacają rozmaite aktywności, które można uprawiać na plaży. Zdecydowanym przeciwnikiem wszystkich wakacyjnych przyjemności realizowanych w upalne dni jest... pragnienie! Jak sobie z nim poradzić? Odpowiedź jest niezwykle prosta. Wystarczy jeden łyk Lipton Ice Tea Peach, by poczuć brzoskwiniową moc mrożonej herbaty i zapomnieć o upale.


Lipton Ice Tea Peach to naturalny mrożony napój przygotowany z najlepszej, czarnej herbaty. Jej pyszny, brzoskwiniowy smak uprzyjemnia nawet najbardziej gorące dni. Polecany osobom aktywnym, które lubią delektować się świeżym smakiem owoców i żyć pełnią życia. Mrożona herbata Lipton Ice Tea Peach jest pysznym napojem, który idealnie mieści się w plażowej torbie i sprawia, iż wypoczynek staje się jeszcze milszy.


Lipton Ice Tea Green - kiedy chcesz żyć zdrowo

Zieleń to piękno, spokój i harmonia - idealne współgranie duszy i ciała. Kolor ten związany jest także z naturą i zdrowiem, tak niezbędnymi dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Warto zadbać o dobrą formę i właściwą oczyszczającą dietę, której znakomitym uzupełnieniem jest mrożona herbata Lipton Ice Tea Green.

Każdego dnia ciało człowieka narażone jest na działanie szeregu szkodliwych czynników. Zanieczyszczenia środowiska, niezdrowy tryb życia i niewłaściwa dieta powodują, iż w organizmie kumulują się toksyny oraz groźne dla zdrowia wolne rodniki. Zaburzają one jego równowagę i prawidłowe funkcjonowanie. Przyczyniają się między innymi do powstawania rozmaitych chorób, takich jak: nowotwory czy choroby serca. Odpowiedzią na te zagrożenia jest Lipton Ice Tea Green - znakomita mrożona, zielona herbata, która oczyszcza organizm ze szkodliwych utleniaczy. Wspomaga ona również odporność organizmu, która zostaje nadwyrężona w warunkach silnego stresu, czy też braku odpowiedniej dawki snu oraz zwykłego... pośpiechu dnia codziennego.

Lipton Ice Tea Green to herbata dla osób, które dbają o swoje zdrowie i cenią wykwintny, niezwykle delikatny smak herbaty. Ma również subtelny aromat, wysoko ceniony przez koneserów herbaty... Lipton Ice Tea Green jest doskonałym uzupełnieniem codziennej diety. Polecana osobom, które codziennie pragną dbać o swoje zdrowie oraz żyć w zgodzie i harmonii z naturą.


Lipton Ice Tea Red - kiedy chcesz mieć dużo energii

Pasja to niezbędny element życia. To nowe doświadczenia, twórczość, aktywność! Jednak pozostaje coś jeszcze - energia! Siła, która jest motorem wszelkich działań. Dla tych, którzy na co dzień podejmują rozmaite, ciekawe wyzwania i potrzebują energii do intensywnych działań, powstała Lipton Ice Tea Red.


Współczesny świat stawia przed ludźmi rozmaite wyzwania. W wirze pracy zawodowej coraz trudniej znaleźć choć chwilę dla siebie. Każdy chce jednak realizować swoje plany i marzenia, podejmuje rozmaite aktywności: uczestniczy w warsztatach tanecznych lub bez reszty poświęca się treningom sportowym. Niezależnie od tego, czy jest to spontaniczny wyjazd w góry, czy też aktywne kibicowanie ulubionej drużynie - do wszystkich tych działań niezbędna jest energia.

Lipton Ice Tea Red to czerwona, mrożona herbata przygotowana specjalnie dla osób, których styl życia i ciągła potrzeba nowych doświadczeń wymaga energii. Podejmowane rozmaite aktywności i naturalna pasja do życia sprawiają, że żyją szybko i intensywnie. Doskonale orzeźwia i pobudza do działania. Warto zadbać o dobrą formę i pić Lipton Ice Tea Red. Ten napój uwalnia prawdziwą pasję!


Lipton Ice Tea White - dla młodości i urody

Dzisiejszy świat stawia przed kobietami coraz to nowe wyzwania. Mają one coraz mniej czasu i coraz więcej obowiązków. Wiedzą jednak, jak ważne jest dbanie o dobrą kondycję i własne zdrowie. Pragną być wciąż młode i w znakomitej formie. Marzenia te pomoże spełnić tylko biała, mrożona herbata Lipton Ice Tea White.

Dzisiejszy świat pędzi w niezwykle szybkim tempie. W ślad za nim podążają również kobiety, których tradycyjne role życiowe znacznie się zmieniły. Studiują, pracują, pragną nieustannie się rozwijać. Dziś nie tylko wychowują dzieci, ale także pochłonięte są przez szereg zajęć, dzięki którym mogą realizować swoje pasje. Wszystkie te aktywności wpływają na to, że kobiety mają coraz mniej czasu na przygotowywanie posiłków i dbanie o odpowiednio zbilansowaną dietę. Zdają sobie jednak sprawę z tego, że to, co jedzą i piją ma niebagatelny wpływ na ich zdrowie oraz młody wygląd. Dlatego poszukują produktów naturalnych i zdrowych. Specjalnie dla nich powstała biała, mrożona herbata Lipton Ice Tea White.

Lipton Ice Tea White zawiera do trzech razy więcej przeciwutleniaczy niż inne rodzaje herbat. Dzięki temu, jej regularne picie pozwala zadbać o dobrą kondycję oraz zachować młodość i urodę.

***

Kontakt prasowy:

Piotr Pogonowski
Account Executive
Partner of Promotion, Agencja PR
Tel.(+48 22 ) 858 74 58 wew. 101
e-mail:

Emilia Hahn
Account Manager
Partner of Promotion, Agencja PR
Tel.(+48 22 ) 858 74 58 wew. 103
e-mail: