BIURO PRASOWE

Xerox, 02.07.2008

Nowy model w serii WorkCentre 7300


Xerox Polska wprowadził do swojej oferty nowe, kolorowe urządzenie wielofunkcyjne ze znanej już na rynku linii WorkCentre 7300. WorkCentre 7346 doskonale sprawdzi się w tych biurach, w których drukuje się różnorodne dokumenty, począwszy od raportów sporządzonych w arkuszach Excel, po różnobarwne prezentacje i broszury.
System drukuje z prędkością do 40 stron A4 na minutę w kolorze i do 45 stron A4 na minutę w czerni i bieli. Jest wyposażony w procesor 667 MHz, pamięć 1,5 GB oraz twardy dysk o pojemności 40 GB.

W urządzeniu WorkCentre 7346 można zastosować Electronics For Imaging (EFI) Fiery(r) - serwer druku przypisany do całej serii urządzeń Xerox WorkCentre 7300. Pozwala on na łatwe zarządzanie kolorami, a także udostępnia szereg funkcji zwiększających produktywność urządzenia.

Nowy model zapewnia liczne funkcje chroniące poufne dane zapisane na dysku twardym urzadzenia. Użytkownicy mogą korzystać z funkcji wydruku poufnego, zaś administrator jest w stanie kontrolować urządzenie pod kątem jego właściwego wykorzystania.

Model WorkCentre 7346 jest dostosowany do pracy z rozwiązaniem Xerox Extensible Interface Platform (EIP). Dzięki EIP twórcy oprogramowania mogą wykorzystywać narzędzia sieciowe do tworzenia aplikacji, które następnie są włączone do interfejsu użytkownika na ekranie dotykowym urządzenia.

WorkCentre 7346 jest dostępny u Autoryzowanych Partnerów Xerox Polska. Urządzenie zostało objęte roczną gwarancją w miejscu instalacji. Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z Autoryzowanymi Partnerami Xerox Polska, których lista i dane kontaktowe znajdują się na stronie www.xerox.com

Cena
Cena urządzenia brutto dla Klienta końcowego wraz z kontrolerem EFI Fiery kształtuje się na poziomie: 46 999 PLN.

***

Informacje o firmie Xerox Polska

Więcej informacji o firmie Xerox na stronie: http://www.xerox.com Komentarze oraz perspektywy dla przemysłu poligraficznego mogą Państwo znaleźć na stronie http://www.xerox.com/blogs lub http://www.xerox.com/podcasts.

Xerox(r), Xerox oraz element graficzny w kształcie kuli są własnością Xerox Corporation i mogą być zastrzeżone.

Kontakt dla mediów:

Marta Kwapisz,
Partner of Promotion,
22 858 74 58 #42,