BIURO PRASOWE

Agito.pl, 09.06.2008

"Mistrz Handlu i Usług MasterCard(r)" po raz kolejny dla Agito.pl


Rozstrzygnięto drugą edycję plebiscytu Mistrz Handlu i Usług MasterCard(r). W tym roku, po raz drugi zwycięzcą w Plebiscycie Internautów okazał się sklep Agito.pl.
Konkurs, którego pomysłodawcą jest MasterCard, odbył się po raz drugi. Składa się
on z ogólnopolskiego badania konsumenckiego przeprowadzanego przez instytut Pentor oraz Plebiscytu Internautów. W Plebiscycie Internautów, klienci mogli ocenić ponad sto marek sklepów wymienionych z nazwy i nieograniczoną ilość sklepów internetowych.

Podobnie jak w ubiegłym roku, zwycięzcą Plebiscytu Internautów został sklep internetowy Agito.pl. Otrzymał dwie nagrody, zdobywając największą liczbę głosów zarówno w kategorii "Sklep internetowy", jak i wśród wszystkich nominowanych firm. W ocenie klientów sklep wyróżnił się m.in. atrakcyjnymi cenami, szybką realizacją zamówień, profesjonalną obsługą i bezpieczeństwem transakcji.

- Stale pracujemy nad tym, by oferować Klientom nie tylko najlepsze ceny, ale także profesjonalną obsługę, doradztwo, szybką wysyłkę i wygodę zakupów w naszym sklepie. Cieszę się, że Klienci pozytywnie oceniają nasze działania i kolejny raz dają temu wyraz - mówi Tomasz Sypuła, Prezes Zarządu Agito S.A.

Mistrz Handlu i Usług MasterCard(r) 2008 to druga edycja corocznego plebiscytu, w którym konsumenci głosują na najlepsze sieci handlowe i usługowe w Polsce. Plebiscyt ma na celu promocję dobrych wzorów i praktyk handlowych. Pomysłodawcą konkursu jest MasterCadr Europe, a partnerami są: Pentor International Research oraz redakcje "Detal Dzisiaj", "Detal Dzisiaj Network", "Gazeta Bankowa", "Komputer Świat", "Newsweek" i Wirtualna Polska.

***

Informacje o firmie Agito S.A.
Agito.pl to internetowy hipermarket elektroniczny założony w 2002 roku. W ofercie sklepu znajduje się: sprzęt RTV-AGD, komputery i akcesoria, oprogramowanie, telefony GSM, sprzęt fotograficzny.
W 2006 roku został wyróżniony tytułem "Najlepszego sklepu internetowego z elektroniką użytkową" w rankingu tygodnika "Wprost" oraz portalu Money.pl, w 2007 roku otrzymał zaś tytuł "Mistrza Handlu i Usług MasterCard 2007" oraz "Sklepu Internetowego Roku 2007" w rankingu WebstarFestival, a także tytuł Gazeli Biznesu, zajmując 16. pozycję w tegorocznym wydaniu rankingu dziennika "Puls Biznesu".


Dodatkowych informacji udziela:

Daniel Woubishet
Partner of Promotion
Agencja Public Relations
tel.: +48 22 858 74 58 wew. 25
email: