BIURO PRASOWE

Electronic Arts, 03.06.2008

Zapowiadamy The Sims(tm) 2: Osiedlowe życie


Nadchodzący dodatek do gry The Sims(tm) 2 umożliwi Simom zamieszkanie w zupełnie nowym środowisku.
Pod koniec tegorocznych wakacji wprowadzimy na rynek nowe rozszerzenie do bestsellerowej gry The Sims 2. Nosi ono podtytuł Osiedlowe życie i pozwoli urządzić Simom przeprowadzkę na osiedle mieszkaniowe. Premiera dodatku nastąpi już 26 sierpnia.

Życie na osiedlu umożliwi spojrzenie na świat gry z nieznanej dotąd perspektywy. Dzięki dużej ilości okolicznych mieszkańców łatwiej będzie nawiązywać ciekawe znajomości, a na wyciągnięcie ręki mają być takie atrakcje, jak chociażby plac zabaw dla dzieci, kawiarnia i pokazy breakdance w parku.

The Sims 2: Osiedlowe życie pozwoli na zetknięcie się z nigdzie wcześniej nie prezentowanymi grupami społecznymi. Będą to m.in.: wielbiciele technicznych gadżetów, zapaleni sportsmeni oraz artystycznie zorientowani członkowie lokalnej bohemy. Simy mają żyć w bardzo zróżnicowanych mieszkaniach - począwszy od kwater wynajętych w kilka osób, a skończywszy na luksusowych apartamentach z własnym lokajem.

Firma Electronic Arts zadbała także o posiadaczy Nintendo DS(tm), którzy wkrótce doczekają się rozszerzenia Apartment Pets, dzięki któremu w mieszkaniach Simów zamieszkają zwierzęta m. in.: koty, psy, chomiki oraz papugi.

Więcej informacji na temat The Sims 2: Osiedlowe życie i The Sims 2: Apartment pets znajduje się pod adresem www.thesims2.com oraz www.ea.pl.

***

Informacje o firmie Electronic Arts
Electronic Arts(tm) jest wiodącym producentem interaktywnego oprogramowania rozrywkowego na świecie. Firma założona w 1982 roku, z powodzeniem tworzy, wydaje i dystrybuuje swoje produkty w wielu krajach, na komputery osobiste, konsole i telefony komórkowe.

Electronic Arts to trzy dywizje, EA SPORTS(tm), EA GAMES(tm) oraz EA PLAY(tm), tworzące gry dla różnych grup fanów. EA SPORTS to tytuły sportowe, takie jak FIFA, NHL(tm), NBA(tm), FIGHT NIGHT(tm), TENNIS. W ofercie EA GAMES(tm) znajdują się m.in. serie NEED FOR SPEED(tm), BATTLEFIELD(tm), MEDAL OF HONOR(tm) czy COMMAND & CONQUER(tm) a także zupełnie nowe produkcje jak MIRRORS EDGE(tm) czy DEAD SPACE(tm). EA PLAY(tm) tworzy i wydaje gry skierowane do masowego odbiorcy, takie jak kultowa seria THE SIMS(tm) czy HARRY POTTER(tm) lub gry na licencji HASBRO.

Więcej informacji na www.ea.pl.

Kontakt dla mediów:

Partner of Promotion
Tomasz Cichocki
Tel. (22) 858 74 58 wew. 51
e-mail:

Partner of Promotion
Filip Straburzyński
Tel. (22) 858 74 58 wew. 44
e-mail: