BIURO PRASOWE

Electronic Arts, 30.05.2008

Mistrzyni sztuk walki wystąpi w grze Command & Conquer(tm): Red Alert 3(tm)


Amerykańska gwiazda boksu tajskiego zagra rolę radzieckiej komandoski, która nie zna litości dla wrogów ludu.
Mamy przyjemność poinformować, że w naszej nadchodzącej grze pt. Command & Conquer: Red Alert 3(tm) pojawi się Gina Carano - profesjonalna zawodniczka w boksie tajskim. Wcieli się ona w postać Natashy, czyli śmiertelnie niebezpiecznej radzieckiej komandoski. Będzie można podziwiać ją nie tylko w filmowych przerywnikach o jakości HD, ale także poprowadzić do boju razem z resztą sowieckiej armii.

- W ostatnim roku wydarzyło się w moim życiu bardzo wiele, począwszy od sukcesów sportowych, a skończywszy na wzięciu udziału w tworzeniu gry Red Alert 3 - powiedziała Gina. - Natasha to świetna postać o silnej osobowości, a jej czyny są jeszcze silniejsze niż słowa. Z tym właśnie się identyfikuję i już nie mogę się doczekać reakcji graczy.

Gina Carano to tylko jedna z gwiazd, które wystąpią w Command & Conquer: Red Alert 3. Wszystko zgodnie z tradycją, ponieważ gry z serii Command & Conquer zawsze charakteryzowały się obecnością znanych osobistości - m.in. Billy'ego Dee Williamsa i Jamesa Earla Jonesa (obaj wystąpili niegdyś w Gwiezdnych Wojnach).

Command & Conquer: Red Alert 3 pojawi się w wersji dla komputerów PC, a także konsol PLAYSTATION(r)3 i Xbox 360(tm). Kolejne interesujące szczegóły odnośnie tego nadchodzącego hitu planujemy ujawnić już wkrótce.

Więcej informacji na temat gry Command & Conquer: Red Alert 3 znajduje się pod adresem www.commandandconquer.ea.com oraz www.ea.pl.

***

Informacje o firmie Electronic Arts
Electronic Arts(tm) jest wiodącym producentem interaktywnego oprogramowania rozrywkowego na świecie. Firma założona w 1982 roku, z powodzeniem tworzy, wydaje i dystrybuuje swoje produkty w wielu krajach, na komputery osobiste, konsole i telefony komórkowe.

Electronic Arts to trzy dywizje, EA SPORTS(tm), EA GAMES(tm) oraz EA PLAY(tm), tworzące gry dla różnych grup fanów. EA SPORTS to tytuły sportowe, takie jak FIFA, NHL(tm), NBA(tm), FIGHT NIGHT(tm), TENNIS. W ofercie EA GAMES(tm) znajdują się m.in. serie NEED FOR SPEED(tm), BATTLEFIELD(tm), MEDAL OF HONOR(tm) czy COMMAND & CONQUER(tm) a także zupełnie nowe produkcje jak MIRRORS EDGE(tm) czy DEAD SPACE(tm). EA PLAY(tm) tworzy i wydaje gry skierowane do masowego odbiorcy, takie jak kultowa seria THE SIMS(tm) czy HARRY POTTER(tm) lub gry na licencji HASBRO.

Więcej informacji na www.ea.pl.

Kontakt dla mediów:

Partner of Promotion
Tomasz Cichocki
Tel. (22) 858 74 58 wew. 51
e-mail:

Partner of Promotion
Filip Straburzyński
Tel. (22) 858 74 58 wew. 44
e-mail: