BIURO PRASOWE

Electronic Arts, 05.06.2008

Electronic Arts zaprasza na II rundę Toyo Drift Cup 2008 by PDF w Bydgoszczy


Już 7 czerwca na bydgoskim torze cartingowym odbędzie się kolejna runda Toyo Drift Cup 2008 by PDF. Fani driftingu będą mogli przekonać się czy aktualny lider Bartosz Stolarski utrzyma prowadzenie oraz odbierze nagrodę pieniężną ufundowaną przez głównego sponsora firmę Electronic Arts, wydawcę serii Need for Speed.
Toyo Drift Cup 2008 by PDF w Bydgoszczy na pewno dostarczy fanom sportów samochodowych emocji i dużej dawki adrenaliny. Rosnąca popularność tego ekscytującego sportu polegającego na wykonywaniu kontrolowanych poślizgów sprawa, że ma on coraz więcej fanów, a zawody odbywają się na coraz wyższym poziomie.

Toyo Drift Cup organizowane przez Polską Federację Driftingu to cykl imprez, które rozpoczęły się na początku maja w Lublinie, a zakończą pod koniec września finałem na torze w Poznaniu. Doświadczenie zawodników sprawia, że rywalizacja jest emocjonująca i zacięta aż do ostatniego wyścigu. W Bydgoszczy uczestnicy zawodów będą mieli okazję zdobyć kolejne punkty w klasyfikacji generalnej. Zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 2 000 złotych ufundowaną przez firmę Electronic Arts, producenta kultowej serii gier wyścigowych Need for Speed.

Harmonogram etapów Toyo Drift Cup 2008 by PFD:

  • II RUNDA: 7 czerwca - Bydgoszcz, tor kartingowy,
  • III RUNDA: 12 lipca - Koszalin, MotoPark,
  • IV RUNDA: 30 sierpnia - Łódź / Radom (do potwierdzenia),
  • V RUNDA & FINAŁY EUROPEAN DRIFT CHAMPIONSHIP: 27 września - Poznań, tor "Poznań".

***

Informacje o firmie Electronic Arts
Electronic Arts(tm) jest wiodącym producentem interaktywnego oprogramowania rozrywkowego na świecie. Firma założona w 1982 roku, z powodzeniem tworzy, wydaje i dystrybuuje swoje produkty w wielu krajach, na komputery osobiste, konsole i telefony komórkowe.

Electronic Arts to trzy dywizje, EA SPORTS(tm), EA GAMES(tm) oraz EA PLAY(tm), tworzące gry dla różnych grup fanów. EA SPORTS to tytuły sportowe, takie jak FIFA, NHL(tm), NBA(tm), FIGHT NIGHT(tm), TENNIS. W ofercie EA GAMES(tm) znajdują się m.in. serie NEED FOR SPEED(tm), BATTLEFIELD(tm), MEDAL OF HONOR(tm) czy COMMAND & CONQUER(tm) a także zupełnie nowe produkcje jak MIRRORS EDGE(tm) czy DEAD SPACE(tm). EA PLAY(tm) tworzy i wydaje gry skierowane do masowego odbiorcy, takie jak kultowa seria THE SIMS(tm) czy HARRY POTTER(tm) lub gry na licencji HASBRO.

Więcej informacji na www.ea.pl.

Kontakt dla mediów:

Partner of Promotion
Tomasz Cichocki
Tel. (22) 858 74 58 wew. 51
e-mail:

Partner of Promotion
Filip Straburzyński
Tel. (22) 858 74 58 wew. 44
e-mail: