BIURO PRASOWE

EMTEC, 29.05.2008

Dzięki urządzeniom firmy EMTEC nie stracisz ani jednej sekundy ze zbliżających się Mistrzostw Europy UEFA 2008(tm) i nadchodzącej Olimpiady!


Firma EMTEC ma w ofercie zestaw multimedialnych urządzeń, dzięki którym wszyscy kibice podczas zbliżających się Mistrzostw Europy UEFA EURO 2008(tm) i letniej Olimpiady nie stracą nawet sekundy sportowych zmagań.
Movie Cube(tm) R100
Odtwarzacz multimedialny z nagrywarką

Movie Cube (tm) R100 to łatwa w obsłudze cyfrowa nagrywarka, wyposażona w szereg niezbędnych funkcji. Movie Cube(tm) R100 z powodzeniem zastąpi w domu takie urządzenia jak magnetowid, nagrywarkę, odtwarzacz DVD czy zestaw hi-fi. Za pomocą jednego klawisza Movie Cube nagra każdy program telewizyjny. Dzięki Funkcji Time-shift, użytkownik może w dowolnym momencie zatrzymać oglądany lub nagrywany przez siebie program, (po to by np. odebrać ważny telefon), a potem z łatwością powrócić do oglądanego filmu, nie tracąc nawet jednej klatki.

Urządzenie wyposażono w USB EMTEC WiFi adapter, który umożliwia połączenie dysku twardego z komputerem bez konieczności używania kabla. Natomiast drugi port USB HOST pozwala Movie CubeTM R100 na odczytywanie plików mulitmedialnych bezpośrednio z urządzeń, takich jak np. aparaty cyfrowe czy kamery. Nagrywanie i przechowywanie danych zapewniają wbudowane dyski twarde o pojemności: 250GB, 500GB, 750GB i 1000GB

Cena: 500GB - około 1000 zł,
Dostępność: już w sprzedaży

H510 ICON Uniwersalny pilot firmy EMTEC
Wszystko pod kontroląH510 ICON to uniwersalny pilot zdalnego sterowania, który pozwala na pełną kontrolę takich urządzeń jak telewizor, odtwarzacz DVD czy tuner DVB-T. Dzięki klawiszom funkcyjnym ułożonym wokół dużego, kolorowego wyświetlacza LCD i polskiemu menu, obsługa pilota jest intuicyjna i niezwykle prosta. Uniwersalny pilot H510 ICON pozwala obsługiwać do 10 domowych urządzeń audio i video. Ponadto H510 rozpoznaje ponad 1200 podstawowych marek urządzeń elektronicznych - telewizorów, odtwarzaczy DVD, anten satelitarnych, nagrywarek, sprzętu Hi-Fi, itp. Dodatkowo, pilot wyposażono w funkcje "uczenia się", dzięki której właściciel innych modeli pilotów może zaprogramować swojego ICON'a. Kolejnym rozwiązaniem zastosowanym w uniwersalnym pilocie firmy EMTEC jest funkcja MACRO, która umożliwia programowanie pełnej sekwencji poleceń dla wybranych urządzeń. Wystarczy dotknięcie jednego klawisza, aby równocześnie uruchomić np. : telewizor, wzmacniacz i multimedialny dysk twardy EMTEC Movie Cube(tm) R100. Funkcja "Kid Safe" pozwala na blokowanie hasłem wybranych stacji telewizyjnych. Dzięki niej użytkownik ma pełną kontrolę nad listą programów, które oglądają domownicy. "Kid Safe" umożliwia również grupowanie programów w poszczególne kategorie - Sport, Filmy, Podróże.

Cena: około 250 zł
Dostępność: już w sprzedaży

Hybrid DVB-T Tuner S826
Zmień swojego laptopa w telewizorEMTEC Hybrid DVB-T Tuner S826 to tuner telewizyjny, za pomocą którego użytkownik może oglądać ulubione programy TV, zarówno na laptopie, jak i na komputerze stacjonarnym. Dzięki kompaktowym rozmiarom i złączu USB można go zabrać w dowolne miejsce.

Tuner pozwala na przechwytywanie zarówno sygnału analogowego, jak i DVB-T. Dodatkową zaletą tunera jest łatwe i wygodne korzystanie z jego funkcji. Wystarczy wpiąć urządzenie do gniazda złącza USB, a dzięki automatycznemu skanowaniu użytkownik otrzyma pełną listę dostępnych programów telewizyjnych. Ponadto w zestawie znajduje się mała kompaktowa antena, z pomocą której wszyscy użytkownicy, w dowolnym miejscu mogą oglądać swoje ulubione stacje telewizyjne. Dla lepszego odbioru sygnału, Hybrid DVB-T Tuner S826 wyposażono w gniazdo anteny stacjonarnej.

Cena: około 180 zł
Dostępność: już w sprzedaży

***

O EMTEC:

EMTEC to producent technologii związanych z przemysłem IT przeznaczonych zarówno do codziennego jak i profesjonalnego użytku. W ofercie firmy znajdują się m.in. pamięci masowe USB, HDD, CD, DVD oraz wysoko zaawansowane technologicznie produkty takie jak DVB-T czy bezprzewodowa transmisja danych. W ramach realizowanej strategii EMTEC oferuje również akcesoria i materiały biurowe. Firma EMTEC to blisko 70 letnia historia innowacyjnych rozwiązań obecnych w 23 krajach na całym świecie.

Więcej informacji udziela:

Partner of Promotion
Agencja Public Relations
Hubert Wojciechowski
+48 022 858 74 58 w. 49