BIURO PRASOWE

Electronic Arts, 29.05.2008

SimCity(tm) Społeczności: Na wakacjach wyłącznie w ofercie EA Store


Pierwszy dodatek do gry SimCity(tm) Społeczności dystrybuowany będzie wyłącznie drogą elektroniczną.
23 czerwca rozpoczniemy dystrybucję pierwszego dodatku do gry SimCity(tm) Społeczności, noszącego podtytuł Na wakacjach. Rozszerzenie to będzie dostępne wyłącznie w systemie dystrybucji elektronicznej za pośrednictwem serwisu EA Store - www.eastore.pl.

- SimCity Społeczności: Na wakacjach to nasz pierwszy całkowicie cyfrowy produkt - powiedział Michał Hinc z EA Polska. - Wcześniej zawsze gry były dostępne zarówno w wersjach pudełkowych, jak i elektronicznych. Electronic Arts przykłada dużą wagę do nowych form i kanałów sprzedaży swoich produktów. Wierzymy, że w przyszłości pobieranie gier z Internetu stanie się równie powszechne, jak obecnie ich kupno w tradycyjnych sklepach. Oferta EA Store będzie zatem sukcesywnie wzbogacana.

Cena niniejszego dodatku w EA Store wynosić będzie 49,99 PLN. Każdy, kto zdecyduje się na zamówienie go przed premierą, otrzyma możliwość wcześniejszego pobrania plików gry, aby rozpocząć zabawę dokładnie w momencie rynkowego debiutu niniejszej produkcji.

SimCity Społeczności: Na wakacjach pozwoli graczom na stworzenie egzotycznych miast turystycznych, pełnych zachwycających atrakcji. Kurorty będzie można zakładać nad brzegiem tropikalnych mórz, wśród malowniczych szczytów górskich etc. W grze pojawi się ponad 100 nowych budynków i 50 Simów specjalnych.

Więcej informacji na temat gry SimCity(tm) Społeczności: Na wakacjach znajduje się pod adresem simcitysocieties.ea.com oraz www.ea.pl. Więcej informacji na temat EA Store znajduje się pod adresem www.eastore.pl.

***

Informacje o firmie Electronic Arts
Electronic Arts(tm) jest wiodącym producentem interaktywnego oprogramowania rozrywkowego na świecie. Firma założona w 1982 roku, z powodzeniem tworzy, wydaje i dystrybuuje swoje produkty w wielu krajach, na komputery osobiste, konsole i telefony komórkowe.

Electronic Arts to trzy dywizje, EA SPORTS(tm), EA GAMES(tm) oraz EA PLAY(tm), tworzące gry dla różnych grup fanów. EA SPORTS to tytuły sportowe, takie jak FIFA, NHL(tm), NBA(tm), FIGHT NIGHT(tm), TENNIS. W ofercie EA GAMES(tm) znajdują się m.in. serie NEED FOR SPEED(tm), BATTLEFIELD(tm), MEDAL OF HONOR(tm) czy COMMAND & CONQUER(tm) a także zupełnie nowe produkcje jak MIRRORS EDGE(tm) czy DEAD SPACE(tm). EA PLAY(tm) tworzy i wydaje gry skierowane do masowego odbiorcy, takie jak kultowa seria THE SIMS(tm) czy HARRY POTTER(tm) lub gry na licencji HASBRO.

Więcej informacji na www.ea.pl.

Kontakt dla mediów:

Partner of Promotion
Tomasz Cichocki
Tel. (22) 858 74 58 wew. 51
e-mail:

Partner of Promotion
Filip Straburzyński
Tel. (22) 858 74 58 wew. 44
e-mail: