BIURO PRASOWE

CEEPR-net, 02.08.2007

CEEPR-net będzie działać w Gruzji!


Od 1 sierpnia 2007 roku czołowa gruzińska agencja public relations PR Consulting Group GePRA stanie się oficjalnym członkiem sieci agencji PR Europy Środkowo-Wschodniej - CEEPR-net. Po trwających kilka miesięcy negocjacjach i przygotowaniach, zgłoszenie GePRA zostało zaakceptowane i firma mogła dołączyć do grona najbardziej doświadczonych agencji public relations w Europie Środkowo-Wschodniej.
"Przyłączenie się do młodej, lecz rozwijającej się organizacji, jaką jest CEEPR, to bardzo ważne wyzwanie dla GePRA. Planujemy rozszerzenie naszego obszaru działania poza granice kraju i będziemy potrzebować profesjonalnego wsparcia ze strony lokalnych specjalistów. CEEPR daje nam taką unikalną szansę." - mówi Soso Galumashvili, Dyrektor Grupy Consultingowej GePRA.

GePRA jest prywatną i niezależną agencją, zajmującą się doradztwem PR, a na gruzińskim rynku działa od 2003 roku. Jednym z ważnych dla firmy celów jest propagowanie profesjonalnych i skutecznych usług PR w Gruzji.

"Z radością przyjęliśmy agencję GePRA do naszego zespołu, ponieważ uważamy ją za jedną z najbardziej doświadczonych i wyspecjalizowanych firm w Gruzji i w krajach południowego Kaukazu. CEEPR zamierza nadal rozszerzać swe granice i włączać w swe szeregi kolejnych profesjonalistów." - mówi Paweł Trochimiuk, prezes agencji Partner of Promotion, lidera sieci CEEPR.

***

Sieć agencji public relations CEEPR-net działa w Europie Środkowo-Wschodniej od stycznia 2006 roku. Zrzesza 11 niezależnych agencji PR z krajów Środkowej i Wschodniej Europy: Bułgarii (Interpartners), Czech (AC&C), Estonii (Corpore), Gruzji (Consulting Group GePRA), Litwy (JSC Publicum), Łotwy (Prospero), Polski (Partner of Promotion), Rumunii (APT Resources & Services), Słowacji (SEESAME), Ukrainy (KEY Communications) i Węgier (Heller Consulting). Zrzeszone agencje współpracują ze sobą, świadcząc usługi public relations w całym regionie. Koordynatorem sieci jest polska agencja Partner of Promotion.

Pomysł sieci firm PR z Europy Środkowo-Wschodniej powstał jako reakcja na zapotrzebowanie firm międzynarodowych, poszukujących szans na prowadzenie swoich interesów na rozwijających się rynkach naszego regionu. Firmy takie potrzebują kompleksowych usług PR dla wsparcia swoich działań. Dzięki temu, że członkowie sieci CEEPR są liderami i ekspertami na lokalnych rynkach, sieć jest w stanie skutecznie spełniać oczekiwania swoich klientów. Przystąpienie do sieci CEEPR przynosi również korzyści pracownikom zrzeszonych agencji, którzy mogą korzystać z wymiany doświadczenia i wiedzy najlepszych specjalistów w regionie.

Kontakt:
Anna Hahn-Leśniewska
Client Service Director
Partner of Promotion
Tel.: 22 858 74 58, 501 471 999