BIURO PRASOWE

Procter & Gamble - Pantene , 01.08.2007

Ułóż modną, intensywnie lśniącą fryzurę i poczuj się wyjątkowo nawet w zwykły dzień!


Krótkie włosy z mocnym cięciem czy długie z pięknym falami w stylu Rity Hayworth? Gładko upięte koki czy artystyczny nieład? Jaką fryzurę wybrać by czuć się wyjątkowo nawet w zwykły dzień? W sezonie Jesień/Zima 2007 światowi styliści fryzur dają nam szeroki wybór i proponują bardzo różnorodne uczesania. Stawiają tylko jeden warunek - nasze włosy muszą lśnić! Jak go spełnić? Z Pantene Pro-V Styling Pełnia Blasku nie będzie to trudne. Podążając za międzynarodowymi trendami Pantene Pro-V wprowadza nową kolekcję stylizacyjną, która pozwala stworzyć modne, intensywnie lśniące fryzury!


Czuć się wyjątkowo nawet w zwykły dzień, wyglądać pięknie, modnie i interesująco - oto pragnienie wielu z nas. Aby to osiągnąć, śledzimy pojawiające się w kolejnych sezonach trendy i obserwujemy międzynarodowe wybiegi. Wybierając strój, dodatki, czy fryzurę szukamy elementów dopasowanych do naszego stylu i aparycji, takich, które zapewnią nam poczucie atrakcyjnego wyglądu i indywidualności. W sezonie Jesień/Zima 2007 styliści fryzur proponują nam szeroki wachlarz możliwości: od czesanych wiatrem, rozwianych lub lekko pofalowanych włosów, przez gładko upięte czy starannie ułożone w stylu retro lat 40. i 50., po artystyczny nieład, czy też proste, z ostrym, silnie zaznaczonym cięciem. Jest tylko jeden warunek - nasza fryzura musi błyszczeć. To właśnie lśniące włosy pozwolą nam czuć się wyjątkowo nawet w zwykły dzień!

Na efektowny wygląd fryzury oraz piękny połysk włosów składa się odpowiednia pielęgnacja oraz stylizacja. Zdrowe, gładkie, idealnie czyste włosy intensywnie odbijają światło, co sprawia, że lśnią one pełnią blasku. Z kolei odpowiednia stylizacja, pozwala nam nie tylko ułożyć i utrwalić wymarzoną fryzurę, lecz również wydobyć oraz podkreślić naturalny połysk włosów. Niestety, wiele kosmetyków do stylizacji sprawia, że włosy są sztywne i pozbawione połysku. Nowa kolekcja Pantene Pro-V Styling Pełnia Blasku umożliwia tworzenie i utrwalanie różnorodnych, nawet najbardziej wyszukanych uczesań, nie pozostawiając matowej powłoki. W rezultacie fryzura emanuje pięknym blaskiem.

Nowa linia Pantene Pro-V Styling Pełnia Blasku to wyjątkowe produkty, które z łatwością pozwalają stworzyć modne i intensywnie lśniące fryzury:

Pantene Pro-V Styling Pełnia Blasku Pianka - zawiera silnie utrwalający polimer - polyquaternium-4, który unosi i wygładza włosy, nie obciążając ich. Składnik ten tworzy na włóknach włosów przejrzyste mikrokropelki, które doskonale odbijają światło i niczym kropelki rosy na pajęczynie znacząco zwiększają połysk i lśniący wygląd włosów. W efekcie pozwala stworzyć modną, intensywnie błyszczącą fryzurę, w której będziesz czuć się wyjątkowo, nawet w zwykły dzień.

Lakier Pantene Pro-V Styling Pełnia Blasku - zawiera specjalnie dobrane polimery stylizujące, które utrwalają fryzurę na cały dzień, lecz nie tworzą sztywnej, matowej powłoki. Dodatkowo dzięki nowoczesnemu systemem mikro-kropelkowego rozpylania cząsteczki lakieru są o 1/4 mniejsze, nie pozostawiają śladów użycia, a włosy łatwo się rozczesują. W efekcie włosy nie są sztywne ani posklejane. Specjalnie zaprojektowana końcówka aplikatora zapewnia równomierne rozprowadzenie i szybsze wysychanie lakieru. Dzięki temu włosy wyglądają pięknie i lśnią intensywnie. Lakier Pantene Pro-V Styling Pełnia Blasku występuje w dwóch wersjach - Ultra Strong, który zapewnia trwałą fryzurę na cały dzień oraz Fexible Hold - nadający uczesaniu elastyczne utrwalenie.

Kolekcja stylizacyjna Pantene Pro-V Styling Pełnia Blasku to uzupełnienie linii pielęgnacyjnej Pantene Pro-V Pełnia Blasku, która dzięki specjalnie opracowanej formule, pozwala uzyskać dwukrotnie większy połysk. Kosmetyki te nadają włosom jedwabistą gładkość, oczyszczają włosy z najmniejszych zanieczyszczeń oraz odżywiają je - poprawiając regularność włosów oraz zwiększając zdolność odbijania światła. W efekcie włosy lśnią dwukrotnie intensywniej!

Sugerowana cena detaliczna produktów Pantene Pro-V Styling Pełnia Blasku:

  • Lakier do włosów Pełnia Blasku Bardzo Mocne Utrwalenie - (250 ml) - ok. 16,99 zł
  • Lakier do włosów Pełnia Blasku Elastyczne Utrwalenie - (250 ml) - ok. 16,99 zł
  • Pianka do włosów Pełnia Blasku Bardzo Mocne Utrwalenie - (150 ml) - ok. 16,99 zł

 

***

O Procter & Gamble
Po produkty marek P&G co roku sięga prawie 5 miliardów ludzi. Firma posiada jeden z najsilniejszych portfeli godnych zaufania, wiodących marek wysokiej jakości, do których należą: Always®, Ambi Pur®, Ariel®, Bounty®, Charmin®, Crest®, Dawn®, Downy®, Duracell®, Fairy®, Febreze®, Gain®, Gillette®, Head & Shoulders®, Lenor®, Olay®, Oral-B®, Pampers®, Pantene®, SK-II®, Tide®, Vicks®, Wella® oraz Whisper®. P&G prowadzi działalność w około 70 krajach na całym świecie. Na stronie http://www.pg.com można znaleźć najnowsze wiadomości oraz pogłębione informacje na temat firmy Procter & Gamble oraz jej marek.

Kontakt prasowy:

Tomasz Lis
ACCOUNT DIRECTOR
tel.: 22 858 74 58 wew. 58
e-mail:

Milena Cielemęcka
ACCOUNT EXECUTIVE
tel.: 22 858 74 58 wew. 59
e-mail: