BIURO PRASOWE

Electronic Arts, 18.10.2007

Crysis - zamów przed premierą i zdobądź bonusy


Można już składać zamówienia przedpremierowe na najnowszą grę akcji wydaną przez Electronic Arts. Crysis to emocjonująca strzelanina, w której gracze wcielą się w komandosów toczących walkę z pólnocnokoreańskimi wojskami i bezlitosnymi najeźdźcami z kosmosu. Produkcja wyróżnia się niespotykaną dotychczas w grach komputerowych ultrarealistyczną oprawą graficzną.
Każdy, kto dokona zamówienia gry Crysis za pośrednictwem systemu elektronicznej dystrybucji EA Store, będzie miał niepowtarzalną okazję otrzymać:
  • dostęp do wersji beta trybu multiplayer,
  • możliwość wcześniejszego pobrania dema trybu dla jednego gracza,
  • dodatkowy pojazd bojowy dostępny w trybie multiplayer.


Premiera Crysis zbliża się wielkimi krokami! Ta z niecierpliwością wyczekiwana przez graczy produkcja, trafi na półki sklepowe już 16 listopada. Zamów ją przez serwis EA Store, a otrzymasz możliwość wcześniejszego pobrania plików gry na komputer. Rozpocznij rozgrywki już kilka minut po północy w dniu premiery!

Crysis dostępny jest w polskiej wersji językowej w cenie 139 zł (zawiera VAT). Aby go zamówić, odwiedź stronę www.eastore.pl.

***

Informacje o firmie Electronic Arts
Electronic Arts(tm) jest wiodącym producentem interaktywnego oprogramowania rozrywkowego na świecie. Firma założona w 1982 roku, z powodzeniem tworzy, wydaje i dystrybuuje swoje produkty w wielu krajach, na komputery osobiste, konsole i telefony komórkowe.

Electronic Arts to trzy dywizje, EA SPORTS(tm), EA GAMES(tm) oraz EA PLAY(tm), tworzące gry dla różnych grup fanów. EA SPORTS to tytuły sportowe, takie jak FIFA, NHL(tm), NBA(tm), FIGHT NIGHT(tm), TENNIS. W ofercie EA GAMES(tm) znajdują się m.in. serie NEED FOR SPEED(tm), BATTLEFIELD(tm), MEDAL OF HONOR(tm) czy COMMAND & CONQUER(tm) a także zupełnie nowe produkcje jak MIRRORS EDGE(tm) czy DEAD SPACE(tm). EA PLAY(tm) tworzy i wydaje gry skierowane do masowego odbiorcy, takie jak kultowa seria THE SIMS(tm) czy HARRY POTTER(tm) lub gry na licencji HASBRO.

Więcej informacji na www.ea.pl.

Kontakt dla mediów:

Partner of Promotion
Tomasz Cichocki
Tel. (22) 858 74 58 wew. 51
e-mail:

Partner of Promotion
Filip Straburzyński
Tel. (22) 858 74 58 wew. 44
e-mail: