BIURO PRASOWE

Emerson, 10.10.2007

Emerson Network Power kusi szkoleniami


Emerson Network Power zaprasza na jesienną serię szkoleń autoryzacyjnych dla firm zainteresowanych współpracą w zakresie sprzedaży systemów zasilania awaryjnego.
W drugiej połowie października ruszy jesienny cykl szkoleń autoryzacyjnych Emerson Network Power. Szkolenia dedykowane są firmom zainteresowanym współpracą w zakresie sprzedaży systemów zasilania awaryjnego - w pełnym zakresie oferowanych mocy. Każde ze szkoleń składać się będzie z dwóch części. Pierwsza część obejmie przedstawienie firmy oraz oferty produktowej. Nacisk położony będzie na systemy małej i średniej mocy. Udział w części pierwszej pozwoli partnerom handlowym na uzyskanie certyfikatu Autoryzowany Reseller Emerson Network Power. Druga część o charakterze technicznym, skierowana jest głównie do osób odpowiedzialnych za projektowanie i dobór systemów zasilania.
Udział w części drugiej daje szansę na uzyskanie akredytacji Certyfikowany Integrator Systemów Emerson Network Power. Podsumowując, udział w obydwu programach autoryzacyjnych zapewni resellerom dedykowane wsparcie handlowo - techniczne wiodącego światowego producenta systemów zasilania awaryjnego. Oferta Emersona to rozwiązania zaawansowane technologicznie, niezawodne i w konkurencyjnych cenach, a ponadto zapewniające atrakcyjne marże dla partnerów handlowych.
Firmy o statusie Certyfikowanego Integratora Systemów będą też miały dodatkowy dostęp do programu rabatowego, podnoszącego wartość współpracy z Emerson Network Power.

- Nasze UPS-y o mocy do 30 kVA przedstawiliśmy Państwu na wiosnę i szybko pojawiły się w ofercie dużych dystrybutorów RRC i ABC Data. Lato minęło pod znakiem kolejnych promocji. Zaproponowaliśmy m.in. 3 lata gwarancji na wybrane UPS-y oraz 20% upusty na zakup sprzętu demo. Minęły wakacje. Nadszedł czas by zaoferować więcej... - zachęca Cezary Gutowski, kierownik sprzedaży UPS-ów małej i średniej mocy w Emerson Network Power.

Program szkoleń:
9.00 - 11.00 - zasilacze awaryjne dla systemów desktopowych i serwerowych oraz dostępne opcje monitorowania i zarządzania,
11.00 - 11.30 - przerwa kawowa,
11.30 - 13.30 - zasilacze awaryjne dla zasilania serwerowni i instalacji budynkowych oraz dostępne opcje monitorowania i zarządzania.

Terminy szkoleń:
17.10.2007 Gdańsk Pałac w Leźnie, Leźno 45
18.10.2007 Warszawa, Biuro Emerson Network Power, ul. Konstruktorska 11A
23.10.2007 Poznań, Hotel Rzymski, al. K. Marcinkowskiego 22
24.10.2007 Wrocław, Hotel Wieniawa, ul.Gajowicka 130
25.10.2007 Katowice, Hotel Qubus, ul. Uniwersytecka 13
26.10.2007 Kraków, Hotel Campanile, ul. Św.Tomasza 34

UWAGA: dla firm uczestniczących w szkoleniach Emerson Network Power przygotował promocyjną niespodziankę - bardzo atrakcyjne warunki zakupu wybranych urządzeń! Szczegóły podane zostaną
w trakcie szkoleń.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, ilość miejsc ograniczona. Firmy zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o zgłaszania uczestników na adres e-mail . Dodatkowych informacji udziela Cezary Gutowski, nr. tel. kom. 693202673.

***

O Emerson Network Power(tm)
Emerson Network Power, spółka z grupy Emerson (NYSE:EMR), to globalny lider w dziedzinie Business-Critical Continuity(tm) - gwarantowaniu ciągłości funkcjonowania systemów o krytycznym znaczeniu dla przedsiębiorstw. Od sieci wysokiego napięcia po układy scalone systemów telekomunikacyjnych, przez centra danych, sprzęt medyczny i instalacje przemysłowe, Emerson Network Power zapewnia innowacyjne rozwiązania i doświadczenie w zakresie zasilania prądem stałym i zmiennym, klimatyzację precyzyjną, wbudowane systemy komputerowe i zasilania, zintegrowane szafy i obudowy, przełączanie zasilania oraz sterowanie, monitorowanie i komunikację. Inżynierowie serwisowi firmy Emerson Network Power zapewniają globalne wsparcie wszystkich oferowanych rozwiązań. Usługi i produkty Liebert zasilania, klimatyzacji i monitoringu oznaczają efektywność bez kompromisów - Efficiency Without CompromiseTM - i pozwalają Klientom Emerson Network Power optymalizować infrastrukturę ich centrów danych przez obniżenie kosztów i zapewnienie wysokiego poziomu dostępności. Więcej informacji na stronie: www.liebert.com , www.emersonnetworkpower.com oraz www.eu.emersonnetworkpower.com .O Emerson(tm)
Emerson (NYSE:EMR), z siedzibą w St. Louis (Missouri, USA), jest globalnym liderem w dostarczaniu rozwiązań łączących technologię i inżynierię zapewniającym klientom innowacyjne rozwiązania w ramach swoich dywizji: network power, process management, industrial automation, climate technologies, appliance and tools. Sprzedaż w roku finansowym 2009 wyniosła 20,9 miliarda dolarów. Emerson sklasyfikowano na 94 pozycji na liście 500 największych amerykańskich firm magazynu Fortune. Więcej informacji: www.Emerson.com


Więcej informacji:

Partner of Promotion
Katarzyna Głowacka

tel.: +48 22 858 74 58 wew. 47