BIURO PRASOWE

Emerson, 04.10.2007

Emerson Network Power sponsorem Cisco Expo 2007


Emerson Network Power wspiera merytorycznie i finansowo tegoroczną konferencję Cisco Expo. Jako srebrny sponsor wydarzenia Emerson Network Power ma zaszczyt zaprosić do udziału w wystąpieniach swoich ekspertów.
4 i 5 października branża IT spotka się podczas Cisco Expo 2007 uznawanej za najbardziej prestiżową konferencję ICT w Polsce. Emerson Network Power uzyskał w tym roku tytuł srebrnego sponsora i wspiera konferencję wystąpieniami dwóch swoich ekspertów.

Kompleksowe rozwiązanie dla nowoczesnej infrastruktury Centrum Przetwarzania Danych, nieprzypadkowo właśnie tak brzmi tytuł prezentacji, w której skupimy się na rozwiązaniach dedykowanych Data Center - infrastrukturze, bez której prawidłowe funkcjonowanie Centrum Danych jest dziś niemożliwe. Omówimy nie tylko najnowsze trendy w dziedzinie bezpieczeństwa systemów o krytycznym znaczeniu dla przedsiębiorstw, dziedzinie w której Emerson Network Power nie ma dziś sobie równych na świecie. Podamy także przykłady rozwiązań, dzięki którym nasi klienci, m.in. niemal wszystkie firmy z listy Fortune300 oraz instytucje, jak giełda w Londynie czy Nowym Jorku, nie muszą martwić się o ciągłość procesów biznesowych. - podkreśla Marek Rojek, kierownik sprzedaży UPS-ów w Emerson Network Power.

Eksperci Emersona zapraszają ponadto na stoisko, przy którym będzie można poznać więcej szczegółów na temat zasilania gwarantowanego i bezpieczeństwa IT oraz zaczerpnąć informacji o rozwiązaniach stosowanych w znacznie mniejszej skali, nawet na użytek domowy.

***

O Emerson Network Power(tm)
Emerson Network Power, spółka z grupy Emerson (NYSE:EMR), to globalny lider w dziedzinie Business-Critical Continuity(tm) - gwarantowaniu ciągłości funkcjonowania systemów o krytycznym znaczeniu dla przedsiębiorstw. Od sieci wysokiego napięcia po układy scalone systemów telekomunikacyjnych, przez centra danych, sprzęt medyczny i instalacje przemysłowe, Emerson Network Power zapewnia innowacyjne rozwiązania i doświadczenie w zakresie zasilania prądem stałym i zmiennym, klimatyzację precyzyjną, wbudowane systemy komputerowe i zasilania, zintegrowane szafy i obudowy, przełączanie zasilania oraz sterowanie, monitorowanie i komunikację. Inżynierowie serwisowi firmy Emerson Network Power zapewniają globalne wsparcie wszystkich oferowanych rozwiązań. Usługi i produkty Liebert zasilania, klimatyzacji i monitoringu oznaczają efektywność bez kompromisów - Efficiency Without CompromiseTM - i pozwalają Klientom Emerson Network Power optymalizować infrastrukturę ich centrów danych przez obniżenie kosztów i zapewnienie wysokiego poziomu dostępności. Więcej informacji na stronie: www.liebert.com , www.emersonnetworkpower.com oraz www.eu.emersonnetworkpower.com .O Emerson(tm)
Emerson (NYSE:EMR), z siedzibą w St. Louis (Missouri, USA), jest globalnym liderem w dostarczaniu rozwiązań łączących technologię i inżynierię zapewniającym klientom innowacyjne rozwiązania w ramach swoich dywizji: network power, process management, industrial automation, climate technologies, appliance and tools. Sprzedaż w roku finansowym 2009 wyniosła 20,9 miliarda dolarów. Emerson sklasyfikowano na 94 pozycji na liście 500 największych amerykańskich firm magazynu Fortune. Więcej informacji: www.Emerson.com


Więcej informacji:

Partner of Promotion
Katarzyna Głowacka

tel.: +48 22 858 74 58 wew. 47