BIURO PRASOWE

Emerson, 02.08.2007

3 lata przez 3 miesiące - Emerson Network Power wydłuża okresy gwarancyjne UPS-ów


Emerson Network Power wprowadza 3-letnie okresy gwarancyjne na wybrane zasilacze UPS o mocach do 3000 VA - należące do rodziny Liebert PSI i GXT2, dedykowane małym i średnim przedsiębiorstwom.
Popularne zasilacze awaryjne firmy Emerson Network Power/Liebert z rodziny PSI oraz GXT2 o mocach do 3000 VA zakupione w trakcie najbliżego kwartału objęte zostaną wydłużoną, 3-letnią gwarancją. Do tej pory standardem na rynku wysokiej jakości UPS-ów była gwarancja 2-letnia. Propozycja ma na celu zachęcić klientów, którzy doceniają bezpieczeństwo w biznesie, do inwestowania w UPS-y z wyższej półki. Dedykowane małymi średnim przedsiębiorstwom UPS-y typu PSI i GXT2 przeznaczone są do ochrony zasilania systemów serwerowych, urządzeń sieci komputerowych, urządzeń przechowywania i archiwizacji danych oraz innych odbiorników szczególnie wrażliwych na awarię zasilania. Zarówno PSI jak i GXT2 oferowane są w uniwersalnej obudowie typu rack/tower i pozwalają na podłączenia dodatkowych akumulatorów zewnętrznych w celu wydłużenia czasu podtrzymania zasilania. Podstawowa różnica wyraża się w technologii - modele PSI wykonane są w technologii line interactive, z napięciem wyjściowym w kształcie sinusoidy (przy pracy z baterii), natomiast w GXT2 stosowana jest bardziej zaawansowana technologia on-line (z podwójną konwersją napięcia i prądu), zapewniająca najwyższy poziom ochrony zasilania.

Zależy nam, by zachęcić przedsiębiorców do inwestowania w bezpieczeństwo i sprzęt z najwyższej półki. W naszym przekonaniu UPS musi być jak polisa, dająca gwarancję ciągłości funkcjonowania urządzeń o krytycznym znaczeniu w biznesie. Na dowód tego, że kryteria jakości i niezawodności, z których słyną UPS-y Liebert typu Power instalowane m.in. w centrach danych, cechują także nasze UPS-y małej mocy, przedłużamy okresy gwarancyjne na wybrane modele UPS-ów o mocach do 3000 VA. Urządzenia te dedykujemy w szczególności małym i średnim przedsiębiorstwom. - powiedział Cezary Gutowski, kierownik sprzedaży UPS-ów małej i średniej mocy w Emerson Network Power.

Oferta obejmie UPS-y zakupione w okresie od 1 sierpnia do 31 października 2007 r..

***

O Emerson Network Power(tm)
Emerson Network Power, spółka z grupy Emerson (NYSE:EMR), to globalny lider w dziedzinie Business-Critical Continuity(tm) - gwarantowaniu ciągłości funkcjonowania systemów o krytycznym znaczeniu dla przedsiębiorstw. Od sieci wysokiego napięcia po układy scalone systemów telekomunikacyjnych, przez centra danych, sprzęt medyczny i instalacje przemysłowe, Emerson Network Power zapewnia innowacyjne rozwiązania i doświadczenie w zakresie zasilania prądem stałym i zmiennym, klimatyzację precyzyjną, wbudowane systemy komputerowe i zasilania, zintegrowane szafy i obudowy, przełączanie zasilania oraz sterowanie, monitorowanie i komunikację. Inżynierowie serwisowi firmy Emerson Network Power zapewniają globalne wsparcie wszystkich oferowanych rozwiązań. Usługi i produkty Liebert zasilania, klimatyzacji i monitoringu oznaczają efektywność bez kompromisów - Efficiency Without CompromiseTM - i pozwalają Klientom Emerson Network Power optymalizować infrastrukturę ich centrów danych przez obniżenie kosztów i zapewnienie wysokiego poziomu dostępności. Więcej informacji na stronie: www.liebert.com , www.emersonnetworkpower.com oraz www.eu.emersonnetworkpower.com .O Emerson(tm)
Emerson (NYSE:EMR), z siedzibą w St. Louis (Missouri, USA), jest globalnym liderem w dostarczaniu rozwiązań łączących technologię i inżynierię zapewniającym klientom innowacyjne rozwiązania w ramach swoich dywizji: network power, process management, industrial automation, climate technologies, appliance and tools. Sprzedaż w roku finansowym 2009 wyniosła 20,9 miliarda dolarów. Emerson sklasyfikowano na 94 pozycji na liście 500 największych amerykańskich firm magazynu Fortune. Więcej informacji: www.Emerson.com


Więcej informacji:

Partner of Promotion
Katarzyna Głowacka

tel.: +48 22 858 74 58 wew. 47