BIURO PRASOWE

Electronic Arts, 07.08.2007

Boogie(tm) na zakończenie wakacji!


Fantastyczna gra dla miłośników śpiewu i tańca w sprzedaży od 31 sierpnia. Boogie(tm) na konsolę Wii(tm) to 39 największych przebojów ostatniego czterdziestolecia, tryb karaoke, kreator teledysków. Gra sprzedawana będzie w zestawie z mikrofonem do karaoke!
W Boogie znajdziemy nowe wersje przebojów takich wykonawców, jak The Jackson 5, Kool & The Gang, Red Hot Chili Peppers, Cyndi Lauper, Black Eyed Peas i Britney Spears. Wyśpiewując ulubione melodie, czy tańcząc w rytm najnowszych hitów, można odtworzyć efektowne kroki taneczne, nagrać własny śpiew i stworzyć wideoklipy za pomocą prostego w obsłudze kreatora teledysków. Gracze mogą również dostosować do potrzeb teledysków pięć sympatycznych postaci, a także pokierować nimi w trybie fabularnym.

Boogie, zupełnie nowa gra w portfolio EA, jest doskonałym źródłem rozrywki dla miłośników gier w każdym wieku. PEGI Europe przyznało Boogie ocenę 3+, co oznacza, że rodzice będą mogli miło spędzać czas grając z dziećmi powyżej 3 roku życia. Więcej informacji, muzykę, filmy wideo i obrazki znaleźć można na stronie http://polska.ea.com/boogie

***

Informacje o firmie Electronic Arts
Electronic Arts(tm) jest wiodącym producentem interaktywnego oprogramowania rozrywkowego na świecie. Firma założona w 1982 roku, z powodzeniem tworzy, wydaje i dystrybuuje swoje produkty w wielu krajach, na komputery osobiste, konsole i telefony komórkowe.

Electronic Arts to trzy dywizje, EA SPORTS(tm), EA GAMES(tm) oraz EA PLAY(tm), tworzące gry dla różnych grup fanów. EA SPORTS to tytuły sportowe, takie jak FIFA, NHL(tm), NBA(tm), FIGHT NIGHT(tm), TENNIS. W ofercie EA GAMES(tm) znajdują się m.in. serie NEED FOR SPEED(tm), BATTLEFIELD(tm), MEDAL OF HONOR(tm) czy COMMAND & CONQUER(tm) a także zupełnie nowe produkcje jak MIRRORS EDGE(tm) czy DEAD SPACE(tm). EA PLAY(tm) tworzy i wydaje gry skierowane do masowego odbiorcy, takie jak kultowa seria THE SIMS(tm) czy HARRY POTTER(tm) lub gry na licencji HASBRO.

Więcej informacji na www.ea.pl.

Kontakt dla mediów:

Partner of Promotion
Tomasz Cichocki
Tel. (22) 858 74 58 wew. 51
e-mail:

Partner of Promotion
Filip Straburzyński
Tel. (22) 858 74 58 wew. 44
e-mail: