BIURO PRASOWE

Electronic Arts, 17.07.2007

Weekend z Harrym Potterem w Galerii Kazimierz!


Od 21 lipca firma Electronic Arts zaprasza wszystkich fanów najnowszej części przygód czarodzieja na dwudniowy pokaz gry Harry Potter i Zakon Feniksa. Dla najlepszych adeptów domu Gryffindor przewidziano m.in. konkursy i liczne nagrody oraz "magiczne" sztuczki prosto z Hogwartu.
Na tydzień przed premierą filmu Harry Potter i Zakon Feniksa, będzie można poczuć się jak w prawdziwym Hogwarcie i przeżyć wirtualne przygody Harry'ego i jego przyjaciół. Od soboty do niedzieli, znane Centrum Handlowe w Krakowie Galeria Kazimierz zamieni się w Szkołę Magii. Dla wszystkich czarodziejów, a nawet mugolskich rodziców, przygotowane będą ogólnodostępne stanowiska komputerowe, gdzie będzie można pograć w najnowszą część tej popularnej gry.

"Wiemy jak bardzo kolejna część przygód Harry'ego jest wyczekiwana przez fanów. Dlatego postanowiliśmy zorganizować magiczną imprezę, tutaj w Galerii Kazimierz. Jestem pewny, że gra Harry Potter i Zakon Feniksa wciągnie nie tylko dzieci, ale także rodziców. Hogwart w grze EA jest tak doskonale odwzorowany. Ma się wrażenie uczestnictwa w prawdziwej podróży. Jesteśmy przygotowani na zlot krakowskich czarodziejów. Ponad dwadzieścia miejsc do zabawy będzie czekało już od 10.00 rano. - podkreśla Grzegorz Pocztarski, Event Manager Electronic Arts Polska.

Na dużych plazmowych ekranach będzie można obserwować poczynania graczy, a tuż obok w "Szkole Magii" goście zobaczą nie tylko prawdziwy ekwipunek Alchemika - kolorowe fiolki, zioła, kadzidła - ale nawet podpatrzą Czarodzieja i będą mogli nauczyć się kilku niezbędnych czarów.
Wiedza przybyłych uczniów będzie sprawdzana przez Ważnego Czarodzieja, a każda poprawna odpowiedź zostanie nagrodzona. Dla najmłodszych fanów gry Harry Potter i Zakon Feniksa przygotowano magiczne zabawy.

"Magiczne buzie to tylko jedna z wielu zabaw proponowanych przez firmę Electronic Arts - tłumaczy jedna z hostess - Będziemy malować buzie w magiczne symbole, a nawet w miotły i smoki Hagrida. Najodważniejsi będą mogli spróbować swoich umiejętności w konkursie najszybszego lotu na miotle. Zachęcamy wszystkich do spędzenia z nami magicznego dnia" - zachęca.

21 lipca - 22 lipca, Galeria Kazimierz w Krakowie, ul. Podgórska 34.
Początek imprezy: 10.00
Zakończenie imprezy: ok. 21.00


Oficjalna strona internetowa gry Harry Potter i Zakon Feniksa(tm) dostępna jest pod adresem:
http://www.polska.ea.com/games/9527/

Mapka dojazdu do Galerii Kazimierz dostępna jest pod adresem:
http://www.galeriakazimierz.pl/?page=static/view&f=dojazd&lang=pl

***

Informacje o firmie Electronic Arts
Electronic Arts(tm) jest wiodącym producentem interaktywnego oprogramowania rozrywkowego na świecie. Firma założona w 1982 roku, z powodzeniem tworzy, wydaje i dystrybuuje swoje produkty w wielu krajach, na komputery osobiste, konsole i telefony komórkowe.

Electronic Arts to trzy dywizje, EA SPORTS(tm), EA GAMES(tm) oraz EA PLAY(tm), tworzące gry dla różnych grup fanów. EA SPORTS to tytuły sportowe, takie jak FIFA, NHL(tm), NBA(tm), FIGHT NIGHT(tm), TENNIS. W ofercie EA GAMES(tm) znajdują się m.in. serie NEED FOR SPEED(tm), BATTLEFIELD(tm), MEDAL OF HONOR(tm) czy COMMAND & CONQUER(tm) a także zupełnie nowe produkcje jak MIRRORS EDGE(tm) czy DEAD SPACE(tm). EA PLAY(tm) tworzy i wydaje gry skierowane do masowego odbiorcy, takie jak kultowa seria THE SIMS(tm) czy HARRY POTTER(tm) lub gry na licencji HASBRO.

Więcej informacji na www.ea.pl.

Kontakt dla mediów:

Partner of Promotion
Tomasz Cichocki
Tel. (22) 858 74 58 wew. 51
e-mail:

Partner of Promotion
Filip Straburzyński
Tel. (22) 858 74 58 wew. 44
e-mail: