BIURO PRASOWE

Polbank EFG, 16.07.2007

Konto Samooszczędzające - konto z gwarancją najwyższego oprocentowania w Polsce!


Już dziś rozpoczyna się nowa kampania reklamowa Konta Samooszczędzającego Polbanku, której głównym celem jest konsekwentne budowanie wizerunku banku jako instytucji, w której warto trzymać swoje oszczędności. Dlatego też, Polbank zdecydował się dać swoim klientom GWARANACJĘ najwyższego oprocentowania na Koncie Samooszczędzającym i zwróci im różnicę w oprocentowaniu jeśli inny bank, w ramach standardowej oferty, zaproponuje więcej niż 5 proc.
Gwarancja najwyższego oprocentowania lub zwrot różnicy jeśli znajdzie się konto oszczędnościowe lepsze niż 5 proc., dotyczy standardowych ofert w innych bankach. Tak wysokie oprocentowanie na Koncie Samooszczędzającym to oferta dostępna dla wszystkich klientów Polbanku i to nie w okresie promocyjnym, ale na co dzień i dlatego takich samych warunków oczekujemy od oferty konkurencyjnego banku, który zdecydowałby się dać wyższe oprocentowanie - mówi Paweł Maliszewski, dyrektor marketingu w Polbanku

Promowana podczas kampanii gwarancja najwyższego oprocentowania, nie jest jednak jedyną nowością w ramach Konta Samooszczędzającego Polbanku. W ostatnim czasie bank wprowadził również szereg zmian w zakresie opłat i prowizji oraz funkcjonalności konta. I tak na przykład, zniesione zostały opłaty za prowadzenie konta. Oznacza to, że od teraz oba rachunki wchodzące w skład Konta Samoszczędzajacego - rachunek gotówkowy i oszczędzający - będą dostępne bez pobierania opłaty za ich prowadzenie.

Co więcej wszyscy posiadacze Konta Samooszczędzającego w Polbanku będą mogli otrzymać dodatkową kartę debetową do rachunku oszczędzającego, tak aby mieć jeszcze łatwiejszy dostęp do swoich oszczędności. Obecnie podobną ofertę mają jedynie dwa inne banki, ale tylko Polbank oferuje tę kartę bez opłat związanych z wydaniem, zastrzeżeniem, zablokowaniem karty, czy też wygenerowaniem nowego kodu PIN.

Pierwsze spoty emitowane w ramach nowej kampanii Polbanku będą miały długość 15'' i pojawią się na antenie TVP1, TVP2 oraz Polsatu i TVN. Najnowsza reklama, podobnie jak wszystkie dotychczasowe kampanie reklamowe i akcje marketingowe Polbanku, została utrzymana w konwencji czarno - białej, a reżyserem spotu, kolejny już raz, był Piotr Mikucki - autor wielu filmów dokumentalnych oraz przedstawień Teatru TV.

Polbank EFG ma w swojej ofercie duży wybór produktów bankowych dostosowanych do potrzeb klienta indywidualnego. Wśród kredytów gotówkowych Polbank posiada: Kredyt Bezpieczny, w którym można dostosowywać wysokość rat do swoich możliwości, Kredyt na Miarę ze stałymi niskimi ratami oraz mieszkaniowy Kredyt Domowy z poduszką finansową. Wśród sposobów na pomnażanie oszczędności bank oferuje m.in.: Lokatę Dynamiczną z przyspieszającym z miesiąca na miesiąc oprocentowaniem i atrakcyjne lokaty terminowe. Polbank EFG oferuje także konkurencyjne produkty kredytowe i depozytowe dla małych przedsiębiorstw.

Więcej o ofercie banku na stronie www.polbankefg.pl

***

Polbank EFG jest oddziałem EFG Eurobank Ergasias S.A. (Eurobank EFG), drugiego co do wielkości banku w Grecji z aktywami sięgającymi 45 mld euro. Założony w 1990 roku Eurobank EFG otrzymał wysokie oceny od najbardziej renomowanych międzynarodowych agencji ratingowych (Standard & Poor's, Fitch and Moody's), nie tylko za swoją siłę finansową, ale także wysoki poziom usług, duże inwestycje w nowoczesne technologie oraz profesjonalizm kadry zarządzającej i personelu. Jako członek Grupy EFG, Polbank EFG posiada dostęp do największych europejskich rynków finansowych.

Eurobank EFG oferuje szeroką gamę produktów bankowych i usług dla klientów indywidualnych, korporacyjnych i instytucjonalnych. Zatrudnia ponad 16 tysięcy osób w Grecji oraz za granicą. Jego sieć dystrybucji obejmuje 750 oddziałów oraz inne kanały sprzedaży. W ciągu ostatnich lat Bank z sukcesem rozpoczął działalność na terenie Bułgarii, Rumunii i Serbii.

Eurobank EFG jest notowany na Ateńskiej giełdzie papierów wartościowych. Jego wartość rynkowa wynosi około 11 mld euro.

Więcej informacji o Eurobanku EFG można znaleźć na stronie: www.eurobank.gr
Polbank24 dostępny jest przez 24 godzimy 7 dni w tygodniu pod numerem infolinii: 0 801 822 100; +48 22 3 822 100.

Kontakt dla prasy:

Partner of Promotion, Agencja PR
Hubert Wojciechowski
Account Executive
Telefon: (22) 858 74 58 w. 49
e-mail: