BIURO PRASOWE

Motorola, 09.07.2007

Na upalne lato - ognista MOTOKRZR K1


Warszawa, 9 lipca 2007 r. - Motorola (NYSE:MOT) wprowadza na polski rynek nową wersję lustrzanego telefonu MOTOKRZR K1 Fire w kolorze czerwonym. MOTOKRZR K1 doskonale leży w dłoni i łatwo wsunąć go do kieszeni lub torebki. Ma wygodną, grawerowaną klawiaturę oraz oryginalne wykończenie - połączenie utwardzanego szkła, magnezu i polerowanego chromu. Ten model przyciąga wzrok czerwonym kolorem, który w połączeniu ze szklistym wykończeniem sprawia, że na powierzchni telefonu pojawiają się tęczowe refleksy. Tylna część słuchawki pokryta jest delikatnym, aksamitnym w dotyku tworzywem zapobiegającym wyślizgnięciu się słuchawki z dłoni.
Doskonałym letnim dodatkiem do telefonu MOTOKRZR K1 są ultralekkie słuchawki stereofoniczne Bluetooth MOTOROKR S9. Wygodę obsługi zapewnia prosta, stabilna i niezwykle lekka konstrukcja. Dzięki połączeniu ze swoim telefonem za pomocą Bluetooth, użytkownicy mogą słuchać ulubionej muzyki lub prowadzić rozmowy telefoniczne. Podczas rozmowy, muzyka zostaje zatrzymana, a kiedy się kończy połączenie - gra jak przedtem. Słuchawki można używać nawet w czasie intensywnego ruchu, a dodatkowo są odporne na pot.

MOTOKRZR K1 to telefon, z którego korzysta się z przyjemnością. Przyda się do zrobienia zdjęcia z wakacji, w czasie podróży zapewni multimedialną rozrywkę, a jego wygląd i intensywny czerwony kolor wyróżni spośród tłumu - mówi Małgorzata Matusiewicz, marketing menedżer Motoroli na region Europy Środkowo-Wschodniej.

Podstawowe MOTOcechy:
 • aparat cyfrowy 2 megapiksele z ośmiokrotnym zoomem i opcją edycji obrazu;
 • wyświetlacz wewnętrzny 176x220 pikseli TFT, 256 tysięcy kolorów;
 • wyświetlacz zewnętrzny 96x80 pikseli, 65 tys. kolorów CSTN;
 • nagrywanie i odtwarzanie plików wideo MPEG4 (15 klatek na sekundę CIF);
 • wbudowana pamięć 20 MB z możliwością rozszerzenia pamięci wymiennymi kartami microSD do 2 GB;
 • streaming audio/wideo;
 • technologia stereo Bluetooth;
 • "tryb dozwolony w samolocie" umożliwia dostęp do gier, kontaktów i muzyki podczas lotu;
 • odtwarzacz muzyczny obsługujący pliki MIDI, MP3, AAC i AAC+;
 • transmisja EDGE klasy 12;
 • notatki głosowe, przewidywanie tekstu, rozpoznawanie głosu;
 • technologia MotoSync umożliwiająca synchronizowanie kontaktów i kalendarza przy pomocy jednego klawisza.


Model dostępny jest dodatkowo w kolorach: niebieskim, srebrnym i czarnym.

Więcej informacji o modelu MOTOKRZR K1 można znaleźć tutaj:
http://europe.motorola.com/krzr/pol/index.php

***

Kontakty dla mediów:
Małgorzata Matusiewicz
Motorola
+48 22 606 04 50


Agnieszka Józefowicz
+48 22 858 74 58 wew. 49


MOTOROLA i stylizowane logo M są zarejestrowane w amerykańskim Urzędzie Patentowym i Znaków Towarowych. Znak towarowy Bluetooth należy do jego właścicieli i jest wykorzystywany przez firmę Motorola na podstawie udzielonej licencji. Android, Google, Google Maps, Google Latitude, Google Mail, YouTube, iGoogle, Android Market i Google Talk są znakami towarowymi Google inc. Wszystkie inne nazwy produktów i usług należą do ich odpowiednich właścicieli. © 2009 Motorola, Inc.