BIURO PRASOWE

Volkswagen, 07.01.2019

Marek Konwa zwycięża w SCOTT Cyclocross Challenge


Marek Konwa z Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team w miniony weekend zajął najwyższe miejsce na podium podczas SCOTT Cyclocross Challenge.


Zawodnik wraz z Bartoszem Miklerem w ostatniej edycji z cyklu SCOTT Cyclocross Challenge stoczyli zaciętą walkę, z której ostatecznie zwycięsko wyszedł Konwa.

Komentarz zawodnika:

Marek Konwa – 1. miejsce w SCOTT Cyclocross Challenge

Wystartowałem w zawodach z cyklu SCOTT Cyclocross Challenge, ostatniej edycji - Strzelce Krajeńskie. Trasa swoim przygotowaniem przypominała te z Belgii – była szeroka i wymagająca. Cieszę się, że miałem szansę na bardzo dobre ściganie z Bartoszem Miklerem. Zwycięstwo na pewno cieszy, teraz tylko trzeba nieco dopracować formę.

***

O Volkswagen Samochody Użytkowe

Volkswagen Samochody Użytkowe to marka dostarczająca na rynek lekkie samochody dostawcze. Niezmiennie od ponad 60 lat produkty z logo Volkswagen Samochody Użytkowe charakteryzują się niezawodnością, innowacyjnością i najwyższą jakością. W swoim portfolio marka posiada cztery modele: Caddy, Transporter, Amarok i Crafter. Niezwykle wytrzymałe, praktyczne, oferujące wyjątkowo dużą liczbę wariantów specjalistycznych zabudów, sprawdzają się praktycznie w każdej branży.

Marka Volkswagen Samochody Użytkowe od lat angażuje się w rozwój i promocję polskiego sportu. Od 2013 r. jest sponsorem reprezentantki Polski w windsurfingu, Zofii Klepackiej, a od roku 2014 r. wspiera drużynę kolarstwa górskiego Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team, w której skład wchodzą m.in.: Bogdan Czarnota, Michalina Ziółkowska, Katarzyna Solus-Miśkowicz i Michał Ficek.