BIURO PRASOWE

Fundacja Mam Marzenie, 28.09.2017

Wrocław: Rower trekkingowy dla Krystiana, podopiecznego Fundacji Mam Marzenie


13-letni Krystian pragnął dostać rower KTM Life Road, który pozwoliłby dać upust całej energii zgromadzonej przez chłopca podczas hospitalizacji. Jego marzenie udało się spełnić we wrześniu dzięki FUNDACJI OSHEE ŻYJ WALCZ ZWYCIĘŻAJ!, która ufundowała Krystianowi jego wyśniony rower.


We wrześniu udało się spełnić marzenie Krystiana, podopiecznego wrocławskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie. Chłopiec pragnął otrzymać rower trekkingowy KTM Life Road, który doskonale sprawdzi się podczas dłuższych wycieczek i pozwoli Krystianowi jeździć po różnego rodzaju nawierzchniach zarówno w mieście jak i w terenie, w tym po trasach o zróżnicowanym nachyleniu podłoża. Jego marzenie udało się spełnić dzięki FUNDACJI OSHEE ŻYJ WALCZ ZWYCIĘZAJ!, której działalność skierowana jest przede wszystkim na wsparcie tych osób, które chcą prowadzić aktywny tryb życia, ale z różnych powodów nie mają takiej możliwości.

Od dawna wspomagamy i tworzymy programy, służące wsparciu osób potrzebujących. Kiedy poznaliśmy marzenie Krystiania nie mieliśmy żadnych wątpliwości i postanowiliśmy je spełnić! Wspaniała atmosfera oraz emocje, które towarzyszyły temu wydarzeniu, na długo pozostaną w naszych sercach – mówi Maja Morawska z FUNDACJI OSHEE ŻYJ WALCZ ZWYCIĘZAJ!

Fundacja Mam Marzenie działa już prawie 15 lat. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, sponsorów i osób, które na dziecięce marzenia przekazują swój 1% podatku, spełniono już ponad 7 300 marzeń! Wszyscy zainteresowani wolontariatem oraz wsparciem fundacji mogą odwiedzić www.MamMarzenie.org, gdzie znajda informację jakie marzenia wciąż czekają na spełnienie oraz w jaki sposób można pomóc fundacji.


***

O Fundacji Mam Marzenie

Misją Fundacji Mam Marzenie jest spełnianie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Przez swoją działalność fundacja chce dostarczać chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które pozwolą choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu, wniosą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość.

Fundacja Mam Marzenie powstała w Krakowie 14 czerwca 2003 roku jako niezależna i samodzielna organizacja, skupiająca wyłącznie wolontariuszy.

Fundacja rozpoczęła działalność w lutym 2004 r. w Krakowie, Warszawie i w Poznaniu. Od 2007 roku działa już na terenie całej Polski i obecnie posiada 16 oddziałów: Białystok, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Trójmiasto, Warszawa i Wrocław.

Od początku działalności aż do dziś wolontariusze Fundacji Mam Marzenie spełnili w sumie ponad 7 000 marzeń chorych dzieci.

Kontakt dla mediów:

Daria Grzesiek
Biuro prasowe Fundacji Mam Marzenie
Partner of Promotion Sp. z o.o.
ul. Belgradzka 8 lok. 01
02-793 Warszawa
phone: 22 858 74 58 wew. 30
fax: 22 858 74 58 wew. 35
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.