BIURO PRASOWE

Segro, 16.05.2017

Awanse i nowi pracownicy w SEGRO


Bartosz Michalski awansował na stanowisko Dyrektora Developmentu w SEGRO, firmie działającej jako deweloper, właściciel i zarządca nowoczesnych powierzchni magazynowych i produkcyjnych. W zespole SEGRO pojawił się również nowy pracownik – Małgorzata Czepel, która objęła funkcję Leasing Managera.


Bartosz Michalski jako Dyrektor Developmentu będzie odpowiadał za realizację strategii firmy w obszarze pozyskiwania nowych projektów w ramach grupy SEGRO w Polsce. Bartosz ma ponad 15-letnie doświadczenie związane z rynkiem nieruchomości przemysłowo - logistycznych. Ostatnie dziewięć lat pracował w SEGRO pełniąc funkcję Development Managera w regionie Poznania i Polski Centralnej. Z sukcesem zrealizował wiele kluczowych projektów, z ostatnich można wymienić między innymi Centrum Dystrybucyjne Tesco czy obiekt dla Volkswagen Group Polska w Komornikach pod Poznaniem. Bartosz Michalski jest absolwentem wydziału budownictwa na Politechnice Poznańskiej z tytułem magistra inżyniera.

- Jako Dyrektor Developmentu będę kontynuował strategię umacniania obecności SEGRO w Polsce w ośmiu lokalizacjach, w których już posiadamy swoje parki. Większość z nich oferuje istotny potencjał deweloperski gwarantując tym samym możliwość rozwoju zarówno naszym obecnym, jak i nowym klientom. Równolegle będziemy aktywnie poszukiwać nowych lokalizacji wpisujących się w politykę rozwoju firmy. Jestem pewien, iż starannie wyselekcjonowane położenie parków oraz wysoka jakość naszych budynków zapewniają optymalne warunki do realizacji nowych projektów klientom z różnych sektorów gospodarki – komentuje Bartosz Michalski.

To nie koniec zmian w SEGRO – do zespołu dołączyła Małgorzata Czepel, jako Leasing Manager w rejonie Polski Centralnej i Gdańska. Małgorzata jest związana z rynkiem nieruchomości już od 12 lat. Swoją karierę rozpoczynała w Jones Lang La Salle, zaś ostatnio pracowała w agencji CBRE jako Senior Property Negotiator odpowiedzialny ze Polskę Centralną, zarządzając zespołem Junior Property Negotiatorów. Małgorzata Czepel jest absolwentką wydziału Nauk Politycznych na Akademii Humanistycznej w Pułtusku oraz studiów podyplomowych w Warszawskiej Szkole Zarządzania, na których zdobyła Licencję Zarządzania Nieruchomościami.

 

 

***

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt:

SEGRO
Agnieszka Sabat
+48 32 603 03 00,

Partner of Promotion
Anna Lipińska
+48 22 858 74 58 wew. 81

Partner of Promotion
Jarosław Zakrzewski
+48 22 858 74 58 wew. 68

O SEGRO:

SEGRO, spółka o statusie firmy Real Estate Investment Trust (”REIT”), jest wiodącym właścicielem, zarządcą i deweloperem nowoczesnych powierzchni magazynowych oraz produkcyjnych. Spółka jest właścicielem lub zarządcą portfela nieruchomości obejmującego 6,3 mln m2 o wartości ponad 8 mld funtów. Spółka świadczy swoje usługi klientom z różnych sektorów przemysłu. Nieruchomości firmy skoncentrowane są w obrębie kluczowych aglomeracji i węzłów transportowych w dziesięciu krajach Europy, głównie w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech i Polsce.

Spółka rozpoczęła swoją działalność w Europie Centralnej na początku 2006 roku. Obecnie deweloper prowadzi inwestycje w takich strategicznych lokalizacjach jak: Gdańsk, Gliwice, Łódź, Poznań, Praga, Stryków, Tychy, Warszawa i Wrocław.

Więcej informacji: www.segro.com/pl