BIURO PRASOWE

Segro, 07.06.2016

SEGRO najlepsze zdaniem klientów


SEGRO Logistics Park Prague został wybrany najlepszym parkiem 2016 roku w Czechach. Tytuł Best Logistics Park 2016 jest przyznawany przez najbardziej obiektywne jury – samych klientów, bezpośrednich użytkowników powierzchni magazynowych.

Best Logistics Park 2016 to wyróżnienie dla najlepszych w Czechach parków przemysłowych oraz logistycznych. Jest to jedyna tego typu nagroda na czeskim rynku, będąca jednocześnie najbardziej miarodajną oceną wysokiej jakości oferowanych usług, gdyż przyznawana jest przez klientów parków na podstawie anonimowych ankiet. Konkurs, zorganizowany przez firmę logistyczną ATOZ Logistics, we współpracy z niezależną agencją badań STEM/MARK oraz agencją nieruchomości Cushman & Wakefield, odbywa się co roku w ramach konferencji EASTLOG 2016.

„Cieszę się, że to właśnie najemcy docenili park w Pradze. Już na etapie naszych corocznych badań dotyczących satysfakcji klientów, zauważyliśmy niezwykle wysoki poziom zadowolenia ze współpracy z SEGRO. 100% najemców zgodnie stwierdziło, że rozumiemy ich potrzeby na poziomie „dobrym" lub „świetnym". Otrzymana nagroda potwierdza, że nasza oferta obejmująca długofalową opiekę nad klientami, którą zapewniają dedykowani property managerowie, jest unikalna na rynku. Jednym z doskonale ocenionych obszarów było również niewątpliwie samo położenie parku, gwarantujące wysoką efektywność biznesu" – wyjaśnia Magdalena Szulc, Dyrektor SEGRO na Europę Środkową.

SEGRO Logistics Park Prague zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie praskiego lotniska Vaclava Havla oraz czeskiej stolicy. Na 80 ha ziemi docelowo powstanie 250 000 m2 powierzchni magazynowej i produkcyjnej, z czego obecnie wybudowanych jest już prawie 118 000 m2. Dla klientów dostępne są zarówno mniejsze moduły zaczynające się od 350 m2, jak i standardowe big boxy. Kompleks oferuje również możliwość realizacji obiektów szytych na miarę klienta, tzw. projektów build-to-suit. Wyjątkowe warunki dla optymalnej logistyki gwarantuje bezpośredni dostęp do autostrady D6 prowadzącej do Karlowych Varów, a także do autostrady D5 do Pilzna, co sprawia, iż lokalizacja ułatwia transport towarów także na tereny Niemiec czy Austrii.

***

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt:

SEGRO
Agnieszka Sabat
+48 32 603 03 00,

Partner of Promotion
Anna Lipińska
+48 22 858 74 58 wew. 81

Partner of Promotion
Jarosław Zakrzewski
+48 22 858 74 58 wew. 68

O SEGRO:

SEGRO, spółka o statusie firmy Real Estate Investment Trust (”REIT”), jest wiodącym właścicielem, zarządcą i deweloperem nowoczesnych powierzchni magazynowych oraz produkcyjnych. Spółka jest właścicielem lub zarządcą portfela nieruchomości obejmującego 6,3 mln m2 o wartości ponad 8 mld funtów. Spółka świadczy swoje usługi klientom z różnych sektorów przemysłu. Nieruchomości firmy skoncentrowane są w obrębie kluczowych aglomeracji i węzłów transportowych w dziesięciu krajach Europy, głównie w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech i Polsce.

Spółka rozpoczęła swoją działalność w Europie Centralnej na początku 2006 roku. Obecnie deweloper prowadzi inwestycje w takich strategicznych lokalizacjach jak: Gdańsk, Gliwice, Łódź, Poznań, Praga, Stryków, Tychy, Warszawa i Wrocław.

Więcej informacji: www.segro.com/pl