BIURO PRASOWE

Partner of Promotion, 02.03.2016

Otwórz się na Izrael – Partner of Promotion z Ambasadą Izraela w Polsce


Agencja Partner of Promotion rozpoczęła współpracę z Ambasadą Izraela w Polsce, przy okazji promocji multimedialnej instalacji OPEN A DOOR TO ISRAEL. Ekspozycja w ramach europejskiego tournée odwiedzi tylko 4 europejskie stolice: Rzym, Warszawę, Paryż i Moskwę.

W ramach współpracy Partner of Promotion zajmie się pełną obsługą informacyjną wydarzenia obejmującą m.in.: prowadzenie biura prasowego, organizację konferencji prasowych oraz działaniami w social mediach.

Wyjątkowe wydarzenie OPEN A DOOR TO ISRAEL składa się z dwóch części: interaktywnych drzwi oraz multimedialnego show. Pierwsza część ekspozycji to 9 par drzwi naszpikowanych nowoczesną technologią, z których każde to inna część codziennego życia w Izraelu. Zwiedzający będą mieli okazję zobaczyć zupełnie inne oblicze tego kraju oraz dosłownie wejść w interakcję z tym co oglądają. Multimedialne show to 9-minutowe widowisko, które prezentuje niezwykły świat Izraela, tętniący życiem, nasycony kolorami, twórczy i ekscytujący. Po zakończeniu swojej europejskiej trasy OPEN A DOOR TO ISRAEL zostanie zaprezentowana podczas Letnich Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro, następnie w São Paulo, Szanghaju i Pekinie. W 2017 roku instalację będzie można obejrzeć w USA.

W komunikację wydarzenia osobiście zaangażowała się Pani Anna Azari, Ambasador Izraela w Polsce. Uroczyste otwarcie instalacji odbędzie się z udziałem polskich i zagranicznych dyplomatów. Partnerem wydarzenia OPEN A DOOR TO ISRAEL jest Miasto Stołeczne Warszawa.

Ekspozycja będzie dostępna dla zwiedzających w Soho Factory w Warszawie, w dniach 12-20 marca 2016 r. Więcej informacji: www.wystawa.israel.pl. Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/207390472949366/.

Za realizację projektu po stronie Agencji odpowiada zespół pod nadzorem Pawła Czermaka, Account Director.