BIURO PRASOWE

PolskiBus.com, 07.12.2015

Uruchamiamy Nowy Kalendarz PolskiBus.com, wydłużając Wielką Zimową Bonanzę!


Poniedziałek, 7 grudnia to kolejny ekscytujący dzień dla Pasażerów PolskiBus.com! Od dziś Pasażerowie zyskują możliwość rezerwacji biletów na podróże w ramach nowego kalendarza połączeń, obejmującego okres od 23 lutego do 17 marca 2015 roku. Aby sprawić Klientom dodatkową niespodziankę, PolskiBus.com wydłuża czas obowiązywania Wielkiej Zimowej Bonanzy, włączając w tę wspaniałą promocję także nowo otwarty kalendarz.

Początek grudnia to idealny okres na zaplanowanie zimowych wyjazdów. Dzięki otwarciu nowego kalendarza połączeń Pasażerowie już teraz mają szansę zorganizować swoje podróże wraz z PolskiBus.com! Koniec lutego i początek marca to ostatnia okazja na zimowe szaleństwo, zanim nadejdzie pierwszy powiew wiosny. Zachęcamy do odwiedzania strony internetowej www.polskibus.com w nowej, bardziej przejrzystej odsłonie i korzystania z naszej intuicyjnej wyszukiwarki, aby zarezerwować bilety w najniższych cenach, rozpoczynających się już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej!

Zaledwie kilka dni temu otworzyliśmy kalendarz, a już dziś postanowiliśmy sprawić naszym Pasażerom kolejną niespodziankę! To szansa na zdobycie tysięcy biletów w ulubionej cenie 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej, jak również skorzystanie z fantastycznych okazji, jakie daje nasza Wielka Zimowa Bonanza. Serdecznie zapraszamy do planowania swoich zimowych podróży i rezerwowania biletów już teraz!" – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Pasażerowie podróżujący najwyższej jakości autokarami PolskiBus.com oraz PolskiBusGold.com mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi, wygodne, odchylane i rozsuwane skórzane fotele wyposażone w pasy bezpieczeństwa, gniazdka elektryczne, bezpłatny poczęstunek (na wybranych trasach), klimatyzację, toaletę oraz możliwość zabrania wózka inwalidzkiego. Wszystkie ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację. Odwiedź stronę www.polskibus.com, aby zarezerwować najtańsze bilety oraz uzyskać więcej informacji na temat usług przewoźnika. Zapraszamy również na fanpage marki na portalu społecznościowym Facebook www.facebook.com/PolskiBus.

***

PolskiBus.com
PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie. Bilety można kupić już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Klienci powinni rezerwować bilety odpowiednio wcześniej, aby nabyć bilety w jak najkorzystniejszych cenach.

PolskiBus.com obsługuje 20 tras, docierając do 35 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Kalisza, Lublina, Łodzi, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Torunia, Warszawy, Wrocławia, Płocka, Włocławka, Białej Podlaskiej, Ostrołęki, Łomży , Tarnobrzega, Elbląga, Ełku, Siedlec, Skarżyska-Kamiennej, Suwałk, Augustowa, Mławy, Sandomierza, Sieradza i Zakopanego.

Ponadto PolskiBus.com obsługuje 7 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Brno, Budapeszt, Pragę oraz Wiedeń. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł ponad 16 milionów pasażerów. W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.polskibus.com lub na www.facebook.com/polskibus.

Kontakt z mediami:

Paulina Żuk
Partner of Promotion, Biuro Prasowe PolskiBus.com

+48 22 858 74 58 wew. 107

Jan Zaworski
Partner of Promotion, Biuro Prasowe PolskiBus.com

+48 22 858 74 58 wew. 101