BIURO PRASOWE

Braun, 18.06.2015

Z okazji Dnia Ojca podaruj tacie dopasowany i praktyczny prezent. Inspiracje od marki Braun.


Już niedługo, bo 23 czerwca będziemy obchodzić Dzień Ojca. W ten wyjątkowy dzień złóż tacie życzenia i obdaruj go oryginalnym prezentem. Pamiętaj, że na pewno doceni upominek, który będzie nie tylko praktyczny, ale i posłuży mu przez dłuższy czas. Dobrym pomysłem może okazać się niezawodna golarka lub precyzyjny trymer.

Jeżeli chcesz obdarować swojego tatę prezentem, który zapamięta na długo, wybierz jedną z propozycji od marki Braun:

- Trymer do zarostu Series 7 to wszechstronne urządzenie do dowolnej stylizacji brody i przycinania włosów. Trymer posiada aż 12 ustawień długości i każdemu tacie zapewni pożądany efekt stylizacji. Trymer Series 7 można czyścić pod wodą. Działa bezprzewodowo, także jeśli naładujemy go w domu będzie idealnym gadżetem na każdą wakacyjną podróż.

- Golarka CruZer6 beard&head do zarostu to narzędzie umożliwiające dowolną stylizację włosów głowy oraz twarzy. Umieszczony w golarce mały, precyzyjny trymer zaprojektowano specjalnie pod kątem wygodnego modelowania zarostu nawet w trudno dostępnych miejscach. Dzięki niemu każdy mężczyzna łatwo nada swojemu zarostowi upragniony kształt i precyzyjne kontury.

- Golarka Braun WaterFlex będzie idealnym prezentem dla każdego aktywnego taty, który potrzebuje maksymalnego komfortu golenia. Dzięki Braun WaterFlex Twój tata może zanurzyć się w świat golenia na mokro, przy użyciu pianki lub żelu. Woda naturalnie zmiękcza zarost, podczas gdy pianka lub żel wpływają kojąco na skórę.

- Golarka Braun Series 7 z trybem turbo wyposażona w inteligentną technologię soniczną. Golarka zapewnia jeszcze większą dokładność i komfort golenia, a nowatorska technologia dźwiękowa dzięki 10 000 mikro drganiom pozwala na uchwycenie jeszcze większej liczby włosów za każdym pociągnięciem nawet w najtrudniej dostępnych miejscach. Nowe golarki Braun Series 7 są wyposażone w aż 5 różnych trybów pracy, w zależności od golonych części twarzy.

***

Dodatkowych informacji udziela:

Paulina Lubońska
Senior Account Executive
Partner od Promotion

22 858 74 58 wew. 106

Paulina Żuk
Account Executive
Partner od Promotion

22 858 74 58 wew. 107