BIURO PRASOWE

PolskiBus.com, 23.07.2015

Jeszcze więcej połączeń do Wilna!


PolskiBus.com z przyjemnością informuje o kolejnej, atrakcyjnej nowości w swojej ofercie! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pasażerów podróżujących na trasie z Warszawy, przez Białystok do Wilna oddajemy do ich dyspozycji kolejne nowe połączenie. Nowa oferta wynika ze stale rosnącego zainteresowania linią P8, która od początku cieszyła się ogromną popularnością. Już dziś uruchamiamy sprzedaż biletów na nowe połączenie i serdecznie zapraszamy do ich rezerwowania. Pierwsze kursy do Wilna wystartują 31 lipca. Stolica Litwy to miejsce, które z pewnością warto odwiedzić latem korzystając z atrakcyjnej oferty PolskiBus.com, która dostępna jest na stronie www.polskibus.com.

"Z ogromną przyjemnością przekazuję informację o uruchomieniu dodatkowego połączenia na linii P8, która jest jedną z najpopularniejszych tras PolskiBus.com. Już od 31 lipca nasi pasażerowie będą mieli do wyboru aż 3 kursy dziennie, na trasie z Warszawy przez Białystok do Wilna. Stolica Litwy to przede wszystkim miasto z ogromną liczbą atrakcji, dzięki czemu turyści bardzo chętnie wybierają ją jako kierunek wakacyjny. Z tego względu jesteśmy przekonani, że linia w dalszym ciągu cieszyć się będzie rosnącym zainteresowaniem, a nasza nowa oferta umożliwi każdemu zaplanowanie podróży w najdogodniejszej dla niego porze dnia. Warto pamiętać, że im wcześniej zarezerwujemy bilet, tym atrakcyjniejsza będzie cena przejazdu. Dlatego gorąco zachęcam do zaplanowania swojego wyjazdu już dziś, wybierając sprawdzonego przewoźnika, który oferuje nowoczesną flotę komfortowych autokarów." – mówi Piotr Bezulski, Dyrektor Zarządzający PolskiBus.com.

Kursy PolskiBus.com z Warszawy do Wilna przez Białystok są realizowane z przystanku Dworzec Autobusowy Metro Młociny o godzinach: 06:00, 15:00 oraz 21:00. Natomiast autokary jadące z Wilna w kierunku Warszawy, przez Białystok odjeżdżają z dworca autobusowego przy ulicy Sodų 22 o godzinach: 00:50, 08:05 oraz 16:10 (czasu lokalnego). Kursy o pozostałych godzinach kończą swój przejazd w Białymstoku. Pełny rozkład jazdy jest dostępny na stronie internetowej www.polskibus.com/timetable.

PolskiBus.com jest przewoźnikiem posiadającym autokary wyposażone w bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz gniazdka elektryczne pod siedzeniami, przystosowane do ładowania laptopów i telefonów komórkowych. Równie ważnym aspektem naszej oferty jest zapewnienie wysokiego poziomu komfortu i bezpieczeństwa, dlatego każdy autokar wchodzący w skład floty wyposażony jest w skórzane, uchylne fotele, trzypunktowe pasy bezpieczeństwa, klimatyzacją oraz toaletą. Nasze pojazdy przygotowane są także do przewozu osób z ograniczoną możliwością poruszania się czy niepełnosprawnością, dzięki niskiemu pokładowi i dogodnemu wjazdowi dla wózków inwalidzkich.

***

PolskiBus.com
PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie. Bilety można kupić już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Klienci powinni rezerwować bilety odpowiednio wcześniej, aby nabyć bilety w jak najkorzystniejszych cenach.

PolskiBus.com obsługuje 20 tras, docierając do 35 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Kalisza, Lublina, Łodzi, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Torunia, Warszawy, Wrocławia, Płocka, Włocławka, Białej Podlaskiej, Ostrołęki, Łomży , Tarnobrzega, Elbląga, Ełku, Siedlec, Skarżyska-Kamiennej, Suwałk, Augustowa, Mławy, Sandomierza, Sieradza i Zakopanego.

Ponadto PolskiBus.com obsługuje 7 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Brno, Budapeszt, Pragę oraz Wiedeń. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł ponad 16 milionów pasażerów. W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.polskibus.com lub na www.facebook.com/polskibus.

Kontakt z mediami:

Paulina Żuk
Partner of Promotion, Biuro Prasowe PolskiBus.com

+48 22 858 74 58 wew. 107

Jan Zaworski
Partner of Promotion, Biuro Prasowe PolskiBus.com

+48 22 858 74 58 wew. 101