BIURO PRASOWE

PolskiBus.com, 02.07.2015

Jesień będzie ekscytująca! PolskiBus.com otwiera nowy kalendarz!


Dziś, 2 lipca nastał dzień, który jest jednym z najważniejszych dni w roku dla każdego miłośnika komfortowych podróży w najbardziej atrakcyjnych cenach. Właśnie dziś PolskiBus.com, najwyższej jakości polski przewoźnik autokarowy, będący liderem rynku otwiera kalendarz na podróże w terminie od 8 września do 3 listopada 2015 roku. Ceny wszystkich dostępnych biletów rozpoczynają się jak zawsze od słynnej i ekscytującej ceny – 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację. Wejdź na www.polskibus.com i zrealizuj zaległe plany dotyczące niezapomnianych wyjazdów!

Złota polska jesień to idealny moment, aby po upalnych wakacyjnych miesiącach zrelaksować się i udać w podróż z przyjaciółmi do wspaniałych miast w Polsce i za granicą. Jest w czym wybierać, gdyż siatka połączeń PolskiBus.com pęka w szwach od liczby niezwykle atrakcyjnych destynacji, do których z przyjemnością można dotrzeć na pokładach komfortowych i najwyższej jakości autokarów. Sama podróż w sobie jest ważna, ale jeżeli dodamy do tego fakt, że ceny biletów na wszystkie połączenia startują już od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację, to mamy silną dodatkową mobilizację, aby już teraz spełnić swoje marzenia i zarezerwować bilety na jesienne podróże.

Otwarcie kalendarza jest wyjątkową chwilą dla wszystkich naszych pasażerów. Z ogromną przyjemnością informuję, że właśnie udostępniliśmy terminy na jesienne podróże! Zapraszam wszystkich studentów do wykorzystania końcówki wakacji na niezapomniane wyjazdy, a tych, którzy już wrócą do codziennych obowiązków po wakacjach, do zaplanowania ekscytujących weekendowych podróży. Ceny jak zwykle zaczynają się od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację, więc radzę nie czekać i już teraz rezerwować bilety na www.polskibus.com." – sugeruje Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Bilety na okres od 8 września do 3 listopada 2015 roku można już teraz zarezerwować korzystając z łatwej w obsłudze i intuicyjnej wyszukiwarki znajdującej się na stronie www.polskibus.com. Bilety można także nabyć w wybranych stacjonarnych punktach sprzedaży, których pełen spis znajduje się w zakładce http://www.polskibus.com/service-advisories/301.

PolskiBus.com pragnie zapewnić swoim pasażerom najwyższy poziom komfortu i bezpieczeństwa. Z tego względu każdy autokar wchodzący w skład floty wyposażony jest w skórzane, uchylne fotele, trzypunktowe pasy bezpieczeństwa, klimatyzację oraz toaletę. Nasze pojazdy, dzięki niskiemu pokładowi i dogodnemu wjazdowi dla wózków inwalidzkich, przygotowane są także do przewozu osób z ograniczoną możliwością poruszania się lub niepełnosprawnością. Wszystkie autokary są ponadto wyposażone w bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz gniazdka elektryczne pod siedzeniami, przystosowane do ładowania laptopów i telefonów komórkowych. Ceny biletów rozpoczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty za rezerwację. Odwiedź stronę www.polskibus.com, aby zarezerwować najtańsze bilety oraz uzyskać więcej informacji na temat usług przewoźnika. Zapraszamy również na fanpage marki na portalu społecznościowym Facebook www.facebook.com/PolskiBus.

***

PolskiBus.com
PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie. Bilety można kupić już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Klienci powinni rezerwować bilety odpowiednio wcześniej, aby nabyć bilety w jak najkorzystniejszych cenach.

PolskiBus.com obsługuje 20 tras, docierając do 35 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Kalisza, Lublina, Łodzi, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Torunia, Warszawy, Wrocławia, Płocka, Włocławka, Białej Podlaskiej, Ostrołęki, Łomży , Tarnobrzega, Elbląga, Ełku, Siedlec, Skarżyska-Kamiennej, Suwałk, Augustowa, Mławy, Sandomierza, Sieradza i Zakopanego.

Ponadto PolskiBus.com obsługuje 7 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Brno, Budapeszt, Pragę oraz Wiedeń. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł ponad 16 milionów pasażerów. W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.polskibus.com lub na www.facebook.com/polskibus.

Kontakt z mediami:

Paulina Żuk
Partner of Promotion, Biuro Prasowe PolskiBus.com

+48 22 858 74 58 wew. 107

Jan Zaworski
Partner of Promotion, Biuro Prasowe PolskiBus.com

+48 22 858 74 58 wew. 101