BIURO PRASOWE

Partner of Promotion, 29.06.2015

Partner of Promotion dla Volkswagen Samochody Użytkowe


Partner of Promotion wygrała przetarg na obsługę marki Volkswagen Samochody Użytkowe. Agencja będzie odpowiedzialna za działania sponsoringowe marki oraz promocję jej ambasadorów – Zofii Klepackiej, reprezentantki Polski w windsurfingu i drużyny kolarskiej Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team.

W ramach współpracy Partner of Promotion zajmie się obsługą pełną public relations, doradztwem komunikacyjnym i strategicznym oraz prowadzeniem biura prasowego dla wszystkich obszarów sponsoringu sportowego marki. Agencja zajmie się również budowaniem wizerunku i komunikacją VW Samochody Użytkowe w kanałach social media w zakresie sponsoringu.

Volkswagen Samochody Użytkowe to marka premium w segmencie lekkich samochodów dostawczych, należąca do niemieckiego koncernu Volkswagen AG. W swoim portfolio marka posiada cztery główne modele: Caddy, Transporter, Amarok i Crafter.

Firma od lat angażuje się w rozwój i promocję polskiego sportu. Od 2013 r. jest sponsorem reprezentantki Polski w windsurfingu, Zofii Klepackiej, a od roku 2014 r. wspiera drużynę Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team.