BIURO PRASOWE

Procter & Gamble - Londa Professional, 15.07.2010

Z nową Londą nadaj włosom wielotonowy, pełen blasku kolor bez śladu siwizny nawet na 8 tygodni!


Życie współczesnych kobiet jest barwne i wielowymiarowe. Wszystkie pragniemy także, by panowała w nim harmonia i niewymuszone, naturalne piękno. Nawet w codziennych sytuacjach chcemy wyglądać pięknie i młodo - bez konieczności spędzania przed lustrem długich godzin. Ten czas możemy przecież wykorzystać o wiele przyjemniej, odkrywając kolejne, fascynujące wymiary życia. Wychodząc naprzeciw potrzebom kobiet, eksperci Procter & Gamble stworzyli nową farbę Londa z technologią Color Blend, która zapewnia aż 8 tygodni pełnego życia i blasku, wielotonowego koloru. Ponadto, co dla wielu pań jest szczególnie istotne, nowa Londa gwarantuje 100% pokrycia siwych włosów!


Nawet najprostsze codzienne czynności staną się źródłem satysfakcji i zadowolenia, jeśli tylko odpowiednio je potraktujemy. Potrafimy odnajdywać małe przyjemności na co dzień, chociażby tworząc we własnej kuchni nowe potrawy czy pielęgnując przydomowy ogródek. Źródłem satysfakcji może być także dbanie o wygląd, zwłaszcza zaś o włosy - niezaprzeczalny atrybut kobiecości. Czy zatem poszukiwanie nowych wymiarów życia można rozpocząć od koloryzacji włosów? Oczywiście! Kobiecie zadowolonej ze swojej fryzury będzie o wiele łatwiej spojrzeć na codzienne sprawy z radością i optymizmem. Do odkrywania niezliczonych wymiarów życia zaprasza dziś nowa Londa z technologią Color Blend, która nadaje włosom głęboki wielotonowy kolor.

Nowy wymiar technologii
Cechą charakterystyczną naturalnych, niefarbowanych włosów jest wielotonowość koloru. Ujmując rzecz prościej: nawet na głowie jednej osoby włosy są wielobarwne. Każdy z nich choćby minimalnie różni się odcieniem od innych, dzięki czemu mienią się one niepowtarzalnym blaskiem i zachwycają bogactwem refleksów. Farbowane włosy również potrzebują głębokiego, wielotonowego koloru. W przeciwnym razie będą wyglądały matowo i sztucznie. Rozwiązaniem jest nowa Londa, stworzona po to, by jak najwierniej naśladować naturalny kolor włosów: wielowymiarowy blask i głębię. Jak to możliwe? Tworząc nową Londę zastosowano technologię Color Blend, polegającą na połączeniu w każdym odcieniu farby trzech różnych, bogatych w pigmenty tonów, które w efekcie dają głęboki, wielotonowy i - przede wszystkim - naturalnie wyglądający kolor. A tylko taki pozwala odkryć i wyzwolić prawdziwe piękno każdej kobiety. Tworząc bogatą paletę odcieni nowej Londy, naukowcy wzięli pod uwagę jeszcze jedną ważną cechę naturalnych włosów, którą wyjaśnia Frauke Neuser, ekspert ds. naukowych Procter & Gamble: "Zróżnicowanie tonów składających się na naturalny kolor włosów zależy od ich odcienia. Im jaśniejsze włosy, tym więcej wariacji tonalnych i wymiarów koloru". I odwrotnie: im włosy ciemniejsze, tym mniej zróżnicowany jest ich naturalny kolor. Tworząc bogatą paletę odcieni nowej Londy, naukowcy wzięli to pod uwagę, dzięki czemu farby z technologią Color Blend zapewniają odpowiedni poziom wielotonowości koloru, w zależności od odcienia produktu. W ten sposób każda kobieta znajdzie dla siebie odcień, w którym będzie wyglądać najbardziej naturalnie.

8 tygodni koloru bez siwych włosów
Aby zapobiec wypłukiwaniu się koloru podczas mycia włosów, farby Londa zostały wyposażone w innowacyjną technologię, dzięki której, podczas koloryzacji, pigmenty mogą wniknąć głęboko w strukturę włosa i na długo tam pozostać. Zawarte w farbie lipidy kierują cząsteczki barwnika dokładnie w głąb struktury włosa, a aktywny tlen sprawia, że małe cząsteczki koloru łączą się ze sobą po wniknięciu w strukturę włosa, gdzie stają się na tyle duże, że zostają "uwięzione" wewnątrz. Wtedy także, gdy pigment jest już osadzony wewnątrz włosa, dochodzi do jego aktywacji. Ten proces pozwala uzyskać długotrwały kolor, ale nie tylko! Fakt, że cząsteczki koloru przedostają się i osadzają głęboko w strukturze włosa, pozwala także na całkowite pokrycie siwych włosów, jak wiadomo, wyjątkowo trudnych do koloryzacji. Dlaczego siwe włosy sprawiają tyle problemów? Ponieważ nie zawierają naturalnego barwnika, więc wypełnia je powietrze. Z tego powodu o wiele trudniej jest uzyskać równomierne pokrycie kolorem podczas farbowania włosów. W przypadku koloryzacji tego typu włosów, zawarty w farbie barwnik musi wniknąć głęboko w każde włókno włosa, a ponadto powinien być odpowiednio bogaty w pigmenty, by całkowicie pokryć siwiznę. To właśnie zapewnia rozwiązanie technologiczne zastosowane w nowej Londzie. Cały proces koloryzacji wieńczy odżywka Ochrona Koloru, która działa jak wodoodporna tarcza, idealnie przylegająca do włosa i zapobiegająca przedostawaniu się wilgoci do jego wnętrza.

Multitonalny kolor do 8 tygodni w 100% pokrywający siwe włosy - to właśnie nowa Londa z technologią Color Blend!

Nowe farby Londa z technologią Color Blend dostępne są w 25 intensywnych, lśniących, wielotonowych odcieniach, spośród których każda kobieta wybierze coś dla siebie.
W skład linii wchodzi 25 odcieni:

- Słoneczny Blond 01
- Czarny 11
- Ciemny Brąz 12
- Jasny Brąz 14
- Ciemny Blond 15
- Średni Blond 16
- Jasny Blond 17
- Świetlany Blond 18
- Platynowy Blond 19
- Czarno-Niebieskawy 21
- Ciemny Popielaty Blond 25
- Mokka Brąz 32
- Złoty Brąz 34
- Beżowy Blond 38
- Ciemny Kasztan 42
- Rubin 43
- Jasny Kasztan 44
- Czerwień Owocu Granatu 45
- Ognisto-Czerwony 47
- Kolor Oberżyny 52
- Mahoń 53
- Burgund 55
- Platynowo-Srebrny 89
- Rozjaśniacz R*
- Pasemka P*


Sugerowana maksymalna regularna cena detaliczna:
Farba Londa z technologią Color Blend - 10,99 zł

***

Kontakt prasowy:

Partner of Promotion
Agnieszka Jedrzejczyk
Account Director
tel: 022 858 74 58 wew.56

Partner of Promotion
Katarzyna Walewska
Account Manager
tel: 022 858 74 58 wew.15

Procter&Gamble
Anna Bielecka
Hair Care and Skin Care PR
tel: 022 590 9784