BIURO PRASOWE

Samsung Electronics Polska, 09.08.2010

Samsung: Wciąż inspirujemy i rozdajemy nagrody!


Samsung zaprasza właścicieli stylowych kuchni oraz projektantów wnętrz do udziału w konkursie "Kuchnia inspirowana Samsungiem". Kreatywne zmagania uczestników trwają już od kwietnia, ale jeszcze do 31 sierpnia br. można przyłączyć się do rywalizacji o tytuł właściciela najpiękniejszej kuchni i autora najciekawszego projektu kuchennego. Wystarczy posiadać w kuchni trzy urządzenia firmy Samsung lub stworzyć projekt z ich wykorzystaniem. Fotografie oraz projekty wnętrz wraz ze zgłoszeniem konkursowym należy przesłać drogą elektroniczną lub pocztą tradycyjną na adres nowej siedziby Samsung Electronics Polska: ul. Marynarska 15, 02-647 Warszawa.
Ideą konkursu jest propagowanie kreatywnego podejścia do aranżacji wnętrz kuchennych, które umożliwia bogata, różnorodna oferta sprzętów do zabudowy firmy Samsung. Zmagania są podzielone na dwie konkurencje: najpiękniejsza kuchnia zgłoszona przez właściciela oraz najciekawszy projekt.

W Twojej kuchni znajdują się sprzęty Samsung? Odbierz swoje pieniądze
Każdy, kto stworzył w swoim domu wyjątkowe wnętrze kuchenne, wykorzystując w nim przynajmniej trzy urządzenia do zabudowy firmy Samsung, ma szansę otrzymać zwrot wartości zakupionych produktów do kwoty 8 tys. zł oraz roczną prenumeratę miesięcznika ,,Dobre Wnętrze". Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy przesłać trzy zdjęcia kuchni oraz wypełniony formularz dostępny na stronie www.samsung.pl. W zmaganiach mogą wziąć udział te kuchnie, których właściciele posiadają dowody zakupu sprzętów Samsung.

Zaprojektuj kuchnię ze sprzętami Samsung i wygraj duże pieniądze!
Konkurs skierowany jest również do projektantów. Aby podjąć wyzwanie ,,Kuchni inspirowanej Samsungiem", należy stworzyć wizualizację wnętrza kuchni z wykorzystaniem co najmniej trzech urządzeń marki Samsung. Dla ułatwienia firma oferuje projektantom pełną gamę urządzeń, które doskonale pasują do stylu każdej kuchni. W bazach programów, takich jak CAD Kuchnie czy PRO100, dostępnych jest ponad 60 sprzętów do zabudowy, w tym piekarniki, płyty grzewcze, okapy, zmywarki i kuchenki mikrofalowe. Autor najlepszego projektu otrzyma 10 tys. zł, program CAD Kuchnie MAX o wartości 4 800 zł wraz ze szkoleniem z jego obsługi oraz roczną prenumeratę magazynu ,,Dobre Wnętrze". Pula nagród pieniężnych przeznaczona dla najlepszych projektantów wynosi 16 tys. zł.

Zgłoszenia można przesłać drogą elektroniczną na adres lub pocztą na adres Samsung Electronics Polska, ul. Marynarska 15, 02-647 Warszawa.

Szczegółowy regulamin i formularz zgłoszeniowy są dostępne na www.samsung.pl oraz na stronie www.dobrewnetrze.pl

***

Informacje o firmie Samsung Electronics
Samsung Electronics jest światowym liderem w produkcji półprzewodników, sprzętu telekomunikacyjnego, cyfrowych nośników informacji oraz rozwiązań integrujących technologie cyfrowe. W roku 2008 sprzedaż spółki holdingowej osiągnęła wartość 96 miliardów USD. Firma zatrudnia około 164 000 pracowników w 179 oddziałach w 61 krajach i składa się z dwóch głównych działów: Digital Media&Communications i Device Solutions. Firma Samsung Electronics, uznawana za jedną z najszybciej rozwijających się marek globalnych, jest czołowym producentem telewizorów cyfrowych, układów pamięci, telefonów komórkowych oraz ciekłokrystalicznych ekranów TFT. Więcej informacji ona stronie www.samsung.pl.


Kontakt dla dziennikarzy:

Samsung Electronics Polska
Anna Koziarek:
Tel.: (22) 607 46 56
e-mail:

Agencja PR Partner of Promotion
Agata Kowalczyk: Account Executive
Tel.: (22) 858 74 58 wew. 68, 794 763 067
e-mail: