BIURO PRASOWE

Oshee, 30.07.2010

Sierpniowa kampania OSHEE Isotonic Sports Drink


OSHEE Polska wiodący producent napojów izotonicznych rozpoczyna ogólnopolską kampanię promującą OSHEE Isotonic Sports Drink. Jest to napój izotoniczny, który zapewnia właściwe nawodnienie i uzupełnienie organizmu w witaminy oraz minerały utracone podczas intensywnego wysiłku fizycznego.
Kampania rozpocznie się w sierpniu 2010 i potrwa cały miesiąc. Spoty reklamowe emitowane będą w największych ogólnopolskich stacjach telewizyjnych, takich jak Polsat i TVN. Kampania telewizyjna zostanie wsparta działaniami reklamowymi obejmującymi bilboardy w całej Polsce.

W czasie kampanii OSHEE promować będzie także OSHEE bidon - innowacyjne opakowanie wielokrotnego użytku o pojemności 0,6 l. Ergonomiczny kształt, optymalna pojemność oraz nowoczesny design butelki zapewniają ćwiczącym wygodę podczas uprawiania sportu. Celem działań promocyjnych jest budowanie świadomości produktu OSHEE Isotonic Sports Drink oraz poinformowanie konsumentów o nowym funkcjonalnym opakowaniu OSHEE bidon.
Równolegle prowadzone będą działania PR w prasie oraz na portalach internetowych, za które odpowiedzialna będzie Agencja Partner of Promotion.

***

Biuro prasowe OSHEE:
Agnieszka Supińska

Tel: 22 858 74 58

O OSHEE:
OSHEE jest międzynarodowym liderem innowacji w kategorii produktów funkcjonalnych. Firma jako pierwsza na świecie wprowadziła do sprzedaży naturalne napoje izotoniczne. W portfolio OSHEE znajdują się min. napoje izotoniczne, napoje funkcjonalne oraz seria produktów witaminowych takich jak batony musli i proteinowe, musy funkcjonalne i produkty w 100% naturalne. Produkty OSHEE podbijają świat – marka jest obecna już w 45 krajach na 6 kontynentach. Na rynku polskim oraz na kilku rynkach europejskich marka już od kilku lat jest liderem w kategorii napojów izotonicznych i witaminowych.

OSHEE to marka stworzona z pasji do wygrywania. Jeśli podążasz za swoim celem, walczysz do końca i swoje porażki traktujesz jako część Twojego sukcesu - OSHEE jest właśnie dla Ciebie.

Od momentu powstania OSHEE inspiruje i motywuje do działania konsumentów na całym świecie, koncentrując się na promowaniu aktywności fizycznej oraz zachęcaniu do aktywnego stylu życia.

OSHEE motywuje. OSHEE inspiruje. OSHEE daje energię do walki z codziennymi wyzwaniami. OSHEE to działanie. OSHEE to rozwój i ciągłe doskonalenie. OSHEE to okrzyk zwycięstwa na mecie! OSHEE to radość po ciężkiej walce. LIVE, FIGHT, WIN!