BIURO PRASOWE

Oshee, 29.07.2010

Bidon, nowoczesne opakowanie napojów OSHEE - wygoda i funkcjonalność podczas uprawiania sportu


Firma OSHEE Polska, wiodący producent napojów izotonicznych OSHEE od sierpnia br. wprowadza na polski rynek praktyczną i wygodną butelkę - bidon o pojemności 0.6 l. Jest to innowacyjna propozycja dla osób lubiących aktywną formę spędzania wolnego czasu. Nowe opakowanie dzięki ergonomicznemu kształtowi zapewnia wygodę podczas nawet bardzo intensywnego wysiłku fizycznego.
Sport to zdrowie jednak pod warunkiem, że nie zapominamy o uzupełnianiu utraconych podczas ćwiczeń witamin, węglowodanów oraz elektrolitów takich jak sód czy potas. Intensywny wysiłek może bowiem prowadzić do odwodnienia organizmu i wypłukania z niego niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania składników. Dlatego osoby intensywnie ćwiczące muszą zadbać o prawidłową równowagę wodno-elektrolitową, w czym pomagają napoje izotoniczne uzupełniające węglowodany, płyny oraz sód i potas.

OSHEE to wysokiej jakości napoje izotoniczne w różnych smakach, które dobrze sprawdzają się podczas wzmożonego wysiłku fizycznego. Dodają energii zapobiegając odwodnieniu. Aby uprawianie sportu stało się wygodniejsze firma OSHEE wprowadza na polski rynek funkcjonalne butelki - OSHEE bidon. Ich ergonomiczny kształt, optymalna pojemność i specjalnie zaprojektowane żebrowania w miejscu chwytania butelki sprawiają, że uzupełnienie płynów i składników podczas wysiłku fizycznego jest niezwykle proste i nie wymaga od ćwiczącego przerwania treningu.

Napoje izotoniczne OSHEE to profesjonalna, specjalnie opracowana formuła. Dzięki obecności elektrolitów - sodu i potasu oraz zawartości witamin ( B3, B5, B6, B7, E) nie tylko skutecznie gaszą pragnienie, ale przede wszystkim zapewniają optymalne nawodnienie organizmu, zapewniając natychmiastowy wzrost energii i wytrzymałości. Dostępne w różnych smakach pomagają odzyskać uczucie świeżości po intensywnym wysiłku fizycznym.

Sugerowana cena detaliczna opakowania bidon (0.6 l) - 2,99 pln

***

Biuro prasowe OSHEE:
Agnieszka Supińska

Tel: 22 858 74 58

O OSHEE:
OSHEE jest międzynarodowym liderem innowacji w kategorii produktów funkcjonalnych. Firma jako pierwsza na świecie wprowadziła do sprzedaży naturalne napoje izotoniczne. W portfolio OSHEE znajdują się min. napoje izotoniczne, napoje funkcjonalne oraz seria produktów witaminowych takich jak batony musli i proteinowe, musy funkcjonalne i produkty w 100% naturalne. Produkty OSHEE podbijają świat – marka jest obecna już w 45 krajach na 6 kontynentach. Na rynku polskim oraz na kilku rynkach europejskich marka już od kilku lat jest liderem w kategorii napojów izotonicznych i witaminowych.

OSHEE to marka stworzona z pasji do wygrywania. Jeśli podążasz za swoim celem, walczysz do końca i swoje porażki traktujesz jako część Twojego sukcesu - OSHEE jest właśnie dla Ciebie.

Od momentu powstania OSHEE inspiruje i motywuje do działania konsumentów na całym świecie, koncentrując się na promowaniu aktywności fizycznej oraz zachęcaniu do aktywnego stylu życia.

OSHEE motywuje. OSHEE inspiruje. OSHEE daje energię do walki z codziennymi wyzwaniami. OSHEE to działanie. OSHEE to rozwój i ciągłe doskonalenie. OSHEE to okrzyk zwycięstwa na mecie! OSHEE to radość po ciężkiej walce. LIVE, FIGHT, WIN!