BIURO PRASOWE

Frogster Online Gaming, 13.08.2010

Kolejny kamień milowy Runes of Magic


Frogster zaprasza cztery miliony fanów Taborei na wspólne świętowanie podczas GamesCom
Frogster ogłasza, że fabularna gra online Runes of Magic ma już ponad cztery miliony zarejestrowanych graczy na całym świecie. W nieco ponad dwa lata berlińskiemu wydawcy udało się osiągnąć kolejny kamień milowy w historii wielokrotnie nagradzanej gry MMORPG. W dniach 19-22 sierpnia, Frogster będzie świętować swój niesamowity sukces wraz ze społecznością graczy Runes of Magic podczas GamesCom w Kolonii, organizując specjalne pokazy i konkursy, które odbędą się na firmowym stoisku C020/B021 w hali 9.1.

"Frogster jest wdzięczny swojej ogromnej społeczności graczy za osiągnięcie takiego wyniku" - mówi Andreas Weidenhaupt, Chief Licensing Officer Frogster Interactive Pictures AG i CEO Frogster Online Gaming GmbH. "Chcemy im gorąco podziękować i zapewnić, że będziemy nadal intensywnie pracować, aby oferować im zabawę z Runes of Magic na najwyższym poziomie."

Z tej okazji Frogster przygotował na swoim stoisku podczas GamesCom w Kolonii szereg konkursów i prezentacji dla graczy, aby wraz z nimi móc dzielić się wielkim sukcesem. Między pokazami najnowszych elementów Runes of Magic, gracze będą mogli podziwiać popisy gildii Delirium. Ta jedna z najbardziej uznanych gildii na świecie, grająca na niemieckim serwerze Laoch pokaże, jak poradzić sobie w instancji Forteca Demonów - siedzibie wszechmocnego Władcy Demonów Sirlotha.

Ponadto Delirium będzie musiała wykorzystać całą swoją wiedzę i umiejętności podczas pokazowych potyczek z Pravum - gildią z innego niemieckiego serwera Riocht. Celem tych konfrontacji będzie jak najszybsze wykonanie określonych zadań. Nie ma wątpliwości, że wszyscy fani Runes of Magic, grający na tych dwóch serwerach, będą kibicować swoim reprezentantom.

Więcej informacji na temat prezentacji, które Frogster przygotował specjalnie na GamesCom, które obejmą również pokaz mody i konkurs na kostium oceniany przez profesjonalne jury, można znaleźć na oficjalnej stronie Runes of Magic: www.runesofmagic.com/pl/content.php?show=events.gamescom a także na portalach społecznościowych: Facebook oraz Twitter.


Materiały graficzne do pobrania:
http://presse.frogster.de/?d=Runes_of_Magic/Fotos/2010.08.13_Gamescom_construction_2010
Login: presseaccount
Password: Presse4F1Pp